Blisko ludziBeata Tadla pokazała pierścionek zaręczynowy. Kim jest jej wybranek?

Beata Tadla pokazała pierścionek zaręczynowy. Kim jest jej wybranek?

Beata Tadla pokazała pierścionek zaręczynowy
Beata Tadla pokazała pierścionek zaręczynowy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska

26.08.2020 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Beata Tadla pokazała, że znów jest szczęśliwa i zakochana. Do sieci wrzuciła zdjęcie z wakacji, na którym na jej palcu połyskuje pierścionek zaręczynowy. Dodała, że czuje się szczęśliwa i obdarzona miłością.

Beata Tadla przebywa obecnie na urlopie w Międzyzdrojach. Na swoim profilu na Instagramie dziennikarka pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Na jednym ujęciu widać na jej serdecznym palcu pierścionek. Jest to charakterystyczny, zaręczynowy wzór. 13 sierpnia 2020 roku Beata Tadla podzieliła się z fanami informacją, że jest zaręczona.  

Beata Tadla – kim jest jej partner? 

Jak piszą media, wybrankiem dziennikarki jest mężczyzna o imieniu Michał. Gwiazda nie zdradza personaliów swojego narzeczonego, nie publikuje również jego zdjęć i informacji o szczegółach ich związku. Woli trzymać tę miłość z dala od blasku fleszy, zwłaszcza że jej pozostałe związki były szeroko komentowane w mediach, podobnie jak i rozstania.  

Beata Tadla była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszy mąż to Radosław Kietliński, drugi to Jarosław Kret. Związek z prezenterem pogody i późniejsze rozstanie to był trudny czas dla dziennikarki. Media skupiły się na ich relacji i wnikliwie śledziły losy i szczegóły rozpadu małżeństwa. Teraz Beata Tadla woli trzymać swoją nową miłość w tajemnicy.

Beata Tadla - zaręczyny 

Na zdjęciu, którym podzieliła się ze swoimi obserwatorami dziennikarka widać, że promienieje z radości. Do opisu fotografii dodała takie słowa jak miłość i szczęście. Do sytuacji, w jakiej znalazła się dziennikarka, wspaniale pasuje cytat z Wisławy Szymborskiej: "przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także