GwiazdyBeata Tadla potwierdziła zaręczyny. Dziennikarka nie kryje radości

Beata Tadla potwierdziła zaręczyny. Dziennikarka nie kryje radości

Beata Tadla znalazła miłość
Beata Tadla znalazła miłość
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
15.08.2020 14:44, aktualizacja: 01.03.2022 13:42

Po wielu turbulencjach w życiu prywatnym Beata Tadla w końcu jest szczęśliwa i głośno o tym mówi. Dziennikarka zaręczyła się kilka dni temu i potwierdziła to w rozmowie z mediami.

Beata Tadla nie miała lekko w kwestii relacji damsko-męskich. Jej związek z Jarosławem Kretem należał do burzliwych i bardzo medialnych. Po rozstaniu prezenter nie raz pozwolił sobie na niewybredny komentarz dotyczący byłej partnerki.

Beata Tadla potwierdza zaręczyny

Z czasem Tadla znalazła miłość w ramionach tajemniczego przedsiębiorcy. Para spotykała się ze sobą przez dwa lata, a dziennikarka starała się trzymać go z daleka od blasku fleszy. Jednak w czerwcu mężczyzna opublikował oświadczenie na Facebooku, gdzie wyznał, że ich związek to przeszłość.

Fani zaczęli ubolewać nad kolejnym nieudanym związkiem lubianej dziennikarki, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Beata Tadla kilka dni temu ogłosiła, że jest zaręczona!

Dziennikarka zmieniła swój status w mediach społecznościowych, dlatego wiadomość momentalnie obiegła media. Dziennikarze "Faktu" zadzwonili do niej z gratulacjami, a ta potwierdziła doniesienia. " Bardzo dziękuję za dobre słowo. Tak, potwierdzam informację o zaręczynach, ale nie chce na razie zdradzać nic więcej - powiedziała zadowolona.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także