Blisko ludziBlanka Lipińska nie wytrzymała. "Wiecie co? Litości!"

Blanka Lipińska nie wytrzymała. "Wiecie co? Litości!"

Blanka Lipińska ucina dyskusję o macierzyństwie
Blanka Lipińska ucina dyskusję o macierzyństwie
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
02.08.2022 10:49, aktualizacja: 03.08.2022 08:52

Blanka Lipińska ma dość pytań o to, czy planuje mieć dzieci. Niedawno na Instagramie autorki popularnej serii erotyków pojawiła się jasna odpowiedź dla każdej osoby, która była ciekawa tego, jak Lipińska podchodzi do macierzyństwa. Widać, że Blanka jest już zmęczona tą tematyką.

Blanka Lipińska wie, że regularny kontakt z internautami jest bardzo ważny, dlatego też stara się regularnie wrzucać różnego rodzaju treści na swoje profile w mediach społecznościowych. Jest jednak pewna tematyka, która w tym momencie zaczęła Lipińską, krótko mówiąc, drażnić. Chodzi o... dzieci.

Blanka Lipińska ma dość tych pytań. Postawiła sprawę jasno

Choć celebrytka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że nie zamierza być mamą, zapytania internautów o dzieci wciąż wracają do Blanki niczym bumerang. Miarka najwyraźniej się przebrała, gdyż ostatnio Lipińska w dość mocnych słowach wyraziła swoje zdanie w tej sprawie, zwracając się bezpośrednio do każdej osoby, która była ciekawa tej strefy jej życia. Wszystko przez wypowiedź jednego z fanów, który zapytał się o to, czy celebrytka boi się uciekającego czasu oraz czy jej rodzice domagają się wnuków.

"Domagają się wnuków? A to jak tak jak z wynajmem mieszkania? Że właściciel może domagać się zapłaty? Ludzie, co jest z wami?! Co mają moi rodzice do mojej chęci posiadania dzieci? Przecież to kompletnie nie ich sprawa. To tylko i wyłącznie moja! - napisała wzburzona celebrytka na InstaStories.

Odpowiedni czas na dziecko? Blanka Lipińska nie wytrzymała

Celebrytka jednak nie poprzestała na powyższych stwierdzeniach, dając w dalszej części odpowiedzi upust, najwyraźniej nagromadzonym, emocjom wywołanym podobnymi komentarzami.

"I jeszcze to 'czas ucieka'. Jak rodzisz dziecko przed '30', to jest szok i niedowierzanie. 'Tak wcześnie?', 'Nie zrobiłaś kariery przecież', 'Stać cię na to?', 'Jesteś taka młoda'. Rodzisz przed '40': 'Tak późno?', 'Czas ucieka!', 'Ile będziesz miała lat, jak ono na studia pójdzie...'. Wiecie co? Litości!" - zaapelowała Lipińska.

Przypomnijmy, że autorka "365 dni" już w 2020 roku podkreślała, że nie zamierza zostać mamą. Swoją decyzję w rozmowie z Wirtualną Polską tłumaczyła wówczas tym, jaki posiada charakter.

- Od mamy zawsze trzeba odebrać telefon, bo inaczej myśli, że coś się stało. Zabili cię albo inne… I dlatego nigdy nie będę matką, bo ja, jak moja rodzicielka, też mam czarnowidztwo - wyznała.

Pytanie powtórzyło się rok później w trakcie wywiadu z Pomponikiem. Lipińska po raz kolejny mówiła, że nie chce i nie planuje mieć dzieci, gdyż jest jej dobrze tak, jak jest. Jednak najwyraźniej nawet powtarzanie tych zdań w rozmowach z portalami internetowymi nie powstrzymuje fanów od tego, by do tematu dzieci co pewien czas wracać.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także