GwiazdyBlanka Lipińska zmieniła kolor włosów. Nie jest już jasną blondynką

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów. Nie jest już jasną blondynką

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów
Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów
Źródło zdjęć: © AKPA | Norbert Nieznanicki
Katarzyna Pawlicka

17.03.2021 14:04

Blanka Lipińska nie boi się eksperymentować z wizerunkiem, a do tego o wszelkich metamorfozach chętnie informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz zmieniła kolor włosów, a efektami pochwaliła się na Instagramie.

Lipińska zdobyła popularność dość nieoczekiwanie. W 2018 roku na rynku ukazała się, napisana przez nią cztery lata wcześniej, książka "365 dni". Thriller erotyczny inspirowany trylogią o Christianie Greyu szybko stał się bestsellerem, a o jego autorce zrobiło się głośno.

Prawdziwa instagramerka

Film, który powstał na podstawie książki Lipińskiej, spotkał się z krytyką ze strony ekspertów. Jednak widzowie platformy Netflix oglądali go bardzo chętnie. W rezultacie, został nominowany do sześciu Złotych Malin – antynagród przyznawanych najgorszym filmom i aktorom.

Lipińska nie jest jednak typową pisarką – bliżej jej do celebrytki czy instagramerki. W tym momencie jej profil obserwuje aż 710 tys. użytkowników, co oznacza, ze media społecznościowe mogą być dla niej niezłym źródłem zarobku.

Nic dziwnego, że 35-latka chętnie dzieli się z obserwatorami migawkami ze swojego życia codziennego. Ostatnio zdradziła np., że głowę myje… niezwykle rzadko, a włosy farbuje co dwa miesiące. Do tej pory Lipińska wybierała odcienie platynowego blondu, ale teraz zdecydowała się na zmianę.

Blanka Lipińska w nowym kolorze włosów
Blanka Lipińska w nowym kolorze włosów© Instagram

Autorka "365 dni" postanowiła zerwać z monotonią i postawiła na ciemniejsze pasemka. Gdy internauci pytali ją o to, jaki konkretnie kolor mają teraz jej włosy, odpowiadała:

- Pytacie mnie o kolor włosów, jaki mam aktualnie. Nie mam zielonego pojęcia, no przecież to Anka wie, więc Anki pytajcie. Jeżeli mam świeżo umyte włosy i nie mam na nich tony produktów, to nawet się nie mogę uczesać, bo ja mam straszne sypkie, proste i takie bardzo się lejące włosy.

"Anka" to zaprzyjaźniona fryzjerka Lipińskiej, która była odpowiedzialna za jej metamorfozę. Na InstaStories Blanki widzimy, że faktycznie autorka rozstała się z platynowym blondem. Jej włosy mają teraz miodowy odcień, a ich posiadaczka jest bardziej szatynką niż blondynką.

Myślicie, że zmiana koloru włosów była dobrą decyzją?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (52)
Zobacz także