Bliscy pożegnali Stanisława Rzepkę. Uczestnik "Górali" miał 20 lat

Bliscy pożegnali Stanisława Rzepkę. Uczestnik "Górali" miał 20 lat

Stanisław Rzepka był uczestnikiem programu "Górale"
Stanisław Rzepka był uczestnikiem programu "Górale"
Źródło zdjęć: © Polsat
26.02.2023 15:21

Stanisław Rzepka, uczestnik reality show "Górale", zmarł w wieku 20 lat. Rodzina jak do tej pory nie ujawniła przyczyny jego nagłej śmierci. Bliscy pożegnali go w sobotę 25 lutego podczas góralskiego pogrzebu w Brzegach.

Stanisław Rzepka zdobył popularność dzięki udziałowi w programie Polsat Play "Górale". Jako jeden z bohaterów produkcji i mieszkańców południowej części Polski, pokazał widzom swoją kulturę i pielęgnowane od pokoleń tradycje. Przedstawiany w programie jako Staszek, cieszył się sympatią fanów "Górali". Niestety, zmarł nagle w wieku 20 lat.

Bliscy pożegnali Stanisława Rzepkę

Stanisław Rzepka zmarł 23 lutego 2023 roku. Do sieci trafił nekrolog, udostępniony przed dom pogrzebowy, w którym bliscy 20-latka poinformowali o jego śmierci.

"Odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek" - mogliśmy przeczytać.

Msza żałobna odbyła się w sobotę 25 lutego o 12:30 w Kościele Parafialnym pw. św. Antoniego w Brzegach. Na pogrzebie zjawiła się nie tylko rodzina Stanisława, ale także jego znajomi, mieszkańcy Brzegów i okolicznych miejscowości. Jego ciało spoczęło na tamtejszym cmentarzu. Podczas uroczystości pogrzebowej wybrzmiała góralska muzyka. Nie zabrakło również banderii konnej. Stanisław był bowiem miłośnikiem koni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Widzowie uwielbiali jego humor

Stanisław Rzepka dał się poznać widzom programu "Górale" jako wesoły, pełny energii i pracowity młody mężczyzna. Nigdy nie ukrywał, że najważniejsze miejsce w jego sercu zajmują wspomniane konie. Podkreślał to także w odniesieniu do poszukiwania miłości.

- Moja dziewczyna musi kochać konie, tak jak ja je kocham. Bo jak nie, to nic z tego nie będzie. A tak, jak będzie kochała konie, to będzie pozwalać mi przy nich siedzieć. A jak nie będzie ich kochała, to awantury będą non stop - mówił.

Mimo młodego wieku, miał w życiu określone wartości. To nimi kierował się na co dzień.

- Jestem tak wierny, że do innych bab nie pójdę. Ale ku koniom zawsze pójdę! - zauważał.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także