Trwa ładowanie...

Bójka na pokładzie samolotu. Powodem schowki na bagaże

Kilkoro pasażerów podróżujących z Tunezji do Turcji wdało się w bójkę tuż przed startem lotu. Obsługa bezskutecznie próbowała uspokoić rozemocjonowanych pasażerów. Zdarzenie zostało nagrane i opublikowane w sieci.

Share
Sprawa skończy się w sądzie
Sprawa skończy się w sądzieŹródło: Getty Images
d3sknj1

Pasażerowie samolotu linii Tunisair na długo zapamiętają swoją podróż z Tunisu do Stambułu. Podczas przygotowania do lotu doszło do bójki pomiędzy kilkoma osobami.

Sytuacja zrobiła się niebezpieczna, jedna z osób brutalnie pociągnęła za włosy awanturującą się pasażerkę, a następnie uderzyła ją w twarz. Później kolejne kobiety dołączyły do przepychanek i wzajemnie się szarpały i biły.

Obsługa samolotu próbowała zapanować nad chaosem, ale kobiety długo nie odpuszczały. W związku z tym samolot miał pięciogodzinne opóźnienie. Przedstawiciel lini Tunisair ogłosił, że sprawa trafi do sądu, ponieważ firma poniosła duże straty finansowe.

d3sknj1

Pasażerowie, którzy brali udział w bójce, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Jak się okazało, powodem awantury było miejsce na bagaż zlokalizowane nad fotelami.

ARAP PASSENGERS ARGUING ON PLANE FOR A SEAT (ISTANBUL/TUNIS)

To nie pierwsza tego typu sytuacja. Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość o bójce na pokładzie chińskiej linii lotniczej Donghai Airlines. Tym razem kłótnia wywiązała się pomiędzy pilotem a stewardem.

W trakcie lotu pilot wyszedł do toalety zlokalizowanej w obrębie pierwszej klasy. W tym samym czasie jeden z pasażerów ustawił się w kolejce. Pilot poprosił go, aby wrócił na swoje miejsce i przyszedł, dopiero gdy toaleta będzie wolna. Mężczyzna nie posłuchał go.

d3sknj1

Zirytowany pilot upomniał stewarda, aby lepiej pilnował przestrzegania zasad obowiązujących podczas lotu. Pracownik zirytował się uwagą. Po chwili rozpoczęła się bójka między nimi, w wyniku której pilot stracił przednie zęby, a steward miał złamaną rękę.

Dr A. Piotrowska o problemach dzieci i młodzieży

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3sknj1

Podziel się opinią

Share
d3sknj1
d3sknj1