Blisko ludziBoso przez Dubaj. Żona Cezarego Pazury tłumaczy zachowanie męża

Boso przez Dubaj. Żona Cezarego Pazury tłumaczy zachowanie męża

Edyta Pazura wyjaśnia zachowanie męża
Edyta Pazura wyjaśnia zachowanie męża
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | AKPA, Edyta Pazura

21.12.2021 17:06, aktual.: 21.12.2021 17:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta i Cezary Pazura wybrali się na wczasy. Chętnie dzielili się fotografiami z tej podróży na Instagramie. Pod jednym z postów wzrok internautów został skierowany na... stopy aktora. Dlaczego przemierzał centrum handlowe bez butów? Pani Edyta zdradziła powód.

Chwile zapomnienia od codzienności Pazurowie postanowili spędzić z dala od zimowej Polski. Wybór padł na Malediwy, które przyciągają słoneczną pogodą i ciepłem. Fotorelacji nie było końca - łatwo było zauważyć, że para porządnie wypoczęła! Na jednym ze zdjęć obserwatorzy mieli okazję zauważyć, że aktor chodził bez butów. Żona Pazury wyjaśniła zagadkę.

Zaskakujący widok. Cezary Pazura paradował po centrum handlowym bez butów

"To tak jest, jak tydzień chodzi się gołą stopą po piasku" - pisze Edyta Pazura na InstaStories, dodając emotikony świadczące o rozbawieniu sytuacją.

Podpis znalazł się na nagraniu ukazującym zrelaksowanego Cezarego Pazurę, obczepionego reklamówkami z zakupami, przemierzającego dubajskie centrum handlowe w samych skarpetkach.

Najwyraźniej kilka dni na plaży w zupełności wystarczyło, aby zapomnieć o czymś tak nieistotnym, jak włożenie obuwia.

Edyta i Cezary Pazura odpoczywali na dalekich Malediwach

Tuż przed świętami i końcem roku para stwierdziła, że potrzebuje złapać oddech. Ciepło i piaszczyste plaże były niezwykle kuszące, dlatego też Malediwy okazały się świetną opcją. Kilka dni w egzotycznym miejscu z pewnością pomogło w odprężeniu oraz naładowaniu baterii. Nie obyło się jednak bez przygód - w jednym ze wpisów na Instagramie Edyta Pazura opowiedziała obserwatorom o tym, jak obok nurkującego Cezarego przepłynął rekin. Na całe szczęście skończyło się jedynie na podwyższonym poziomie strachu. Młody osobnik wystraszył się człowieka i szybko popłynął w przeciwnym kierunku. Wszystko, co dobre jednak szybko się kończy - w tym rajskie wakacje. Pozostaje tylko powspominać!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także