SamodbałośćPostawiła na dietę celebrytek. Rezultaty przerosły jej oczekiwania

Postawiła na dietę celebrytek. Rezultaty przerosły jej oczekiwania

Waga Caitlin zmniejszyła się o ponad 50 kilogramów
Waga Caitlin zmniejszyła się o ponad 50 kilogramów
Źródło zdjęć: © Instagram | thekindredginger

21.12.2021 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Caitlin próbowała wielu sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów, jednak żaden nie przynosił pożądanych efektów. Z lekkim zawahaniem zaryzykowała wypróbować "dietę gwiazd". Nie sądziła, że okrzyczana metoda może być skuteczna - ale była w błędzie.

Caitlin dziś jest szczęśliwą 36-letnią mamą, która spełniła swoje marzenie o pozbyciu się nadwagi. Problem z dodatkowymi kilogramami sięgał 2014 roku i pierwszej ciąży. Od tamtego czasu przez kilka lat kobieta nie mogła sobie poradzić z tym, aby waga wróciła do normy. Nieco zrezygnowana, pewnego dnia natrafiła na metodę reklamowaną przez wiele gwiazd. Czy ulubiona dieta m.in. Jessici Biel oraz Miley Cyrus może pomóc również i dla niej? Stwierdziła, że spróbować nie zaszkodzi - dziś jest wdzięczna, że podjęła się tego ryzyka.

W najgorszym momencie waga wskazywała ponad 114 kilogramów - wiedziała, że musi zacząć działać

Kobieta w jednym z instagramowych postów wyznała, że przekonana o łatwości wracania do wagi sprzed ciąży. Nie sądziła, że może mieć z tym jakiekolwiek trudności - dlatego rzeczywistość mocno ją zaskoczyła i zasmuciła. Problem z nadwagą doprowadził do wahań nastroju i utraty wiary w siebie.

"Przez pół roku ciągle walczyłam z efektem jo-jo. Byłam jednak bardzo zdeterminowana, aby pokazać córce, jak wygląda silna i zdrowa kobieta. Wiedziałam, że muszę zacząć działać" - dodaje Caitlin.

Postanowiła wypróbować ulubioną dietę gwiazd

Caitlin w sieci znalazła mnóstwo opinii dotyczących metody stosowanej m.in. przez Miley Cyrus, Jessicę Albę czy Meghan Fox. Oprócz tego, że każda z wymienionych celebrytek zachwalała jej działanie, opinie na forach internetowych innych kobiet również były obiecujące. Choć początkowo świeżo upieczona mama nie pokładała szczególnych nadziei w tym sposobie, postanowiła spróbować. Okrzyczaną przez gwiazdy metodą na zgubienie zbędnych kilogramów była dieta paleo, z połączeniem późniejszego stosowania "Whole 30". Paleo bazuje na "diecie naszych przodków" - w jej jadłospisie znajduje się zatem sporo mięsa, jajka, wybrane owoce i warzywa, orzechy, nasiona oraz oleje nierafinowane. Na czas paleo zabronione są natomiast:

  • oleje rafinowane;
  • nabiał;
  • przetworzona żywność;
  • nasiona roślin strączkowych;
  • produkty z cukrem rafinowanym;
  • orzeszki ziemne;
  • sól;
  • warzywa z dużą zawartością skrobi;
  • produkty zbożowe, czyli m.in. makarony, kasze, ryże oraz pieczywo.


Caitlin w międzyczasie polubiła się z ćwiczeniami na siłowni
Caitlin w międzyczasie polubiła się z ćwiczeniami na siłowni © Instagram | thekindredginger

Zastosowanie tej diety sprawiło, że Caitlin straciła w ciągu roku ponad 49 kilogramów!

Prawdziwym życiowym przełomem okazała się jednak kolejna metoda

Rosnąca w popularność dieta "Whole 30" opiera się na prostych założeniach. Osoba, która decyduje się na zastosowanie diety, wyłącza z menu alkohol, używki, cukier, zboża, rośliny strączkowe, nabiał oraz wiele przetworzonych produktów na 30 dni. W tym dość krótkim czasie Caitlin straciła kolejne pięć kilogramów. Odkryła też, że cierpi na nietolerancje pokarmowe, które powodowały wcześniej problemy ze zrzuceniem wagi.

Caitlin nie kryje, że jest dumna ze swojej metamorfozy
Caitlin nie kryje, że jest dumna ze swojej metamorfozy © Instagram | thekindredginger

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także