Trwa ładowanie...
d37yj88

Brazylijska studentka wyjechała do innego kraju za swoim chłopakiem. Między nimi jest 30 lat różnicy

Mahely zostawiła wszystko i przeprowadziła się do innego kraju dla swojej miłości. Między Brazylijką a jej partnerem pochodzącym ze Szwajcarii jest 30 lat różnicy. Po kilku wspólnych latach kobieta mówi, co najbardziej ceni w ich związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Między nimi jest 30 lat różnicy. Mówią o plusach takiej relacji
Między nimi jest 30 lat różnicy. Mówią o plusach takiej relacji (mail online)
d37yj88

Mahely Da Silva ma 28 lat i pochodzi z Brazylii. Kilka lat temu poznała w restauracji mężczyznę, który przewrócił jej życie do góry nogami. Para już po kilku spotkaniach wiedziała, że chce być razem. Związek na odległość był dla nich bardzo ciężki, dlatego studentka postanowiła rzucić wszystko i przenieść się do kraju swojego ukochanego – Szwajcarii.

Jest między nimi 30 lat różnicy. Mówią o plusach takiej relacji

Kobieta zdradza, że nie była to łatwa decyzja. Znajomi oraz rodzina odradzali jej ten ruch przez 30-letnią różnicę wieku. Dzisiaj Mahely wie, że była to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. 28-latka i Martin są ze sobą ponad 4 lata i mówią, że różnica wieku jest dla nich niezauważalna. – Na początku bolały mnie żarty, że znajomi będą mylić mojego ukochanego z tatą. Dzisiaj nie mam z tym problemu – zdradziła Mahely w rozmowie z "Daily Mail".

d37yj88

– Chociaż nadal zdarzają się sytuacje, gdy ktoś pyta, czy to zdjęcie z moim ojcem – żartuje. Para widzi wiele plusów związku ze znaczną różnicą wieku. – Nasz związek jest "mniej głupi". Nie działamy bardzo spontanicznie, ale to ma swoje dobre strony. Nasza relacja jest stabilna i bardzo się wspieramy – komentuje.

– Jesteśmy świadomi, że ludzie lubią osądzać . Nie możemy kontrolować myśli innych ludzi, a i tak to, co mówią lub myślą, mówi więcej o nich niż o nas. Ale mamy też pozytywne komentarze o tym, jak miłą byliśmy parą, a kiedyś dostaliśmy nawet darmowe bilety na koncert jazzowy – relacjonuje 28-latka.

Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi urodzie. Jak zadbać o cerę?

d37yj88

Podziel się opinią

Share

d37yj88

d37yj88