Trwa ładowanie...

Brigitte Nielsen urodziła córkę w wieku 54 lat. To piąte dziecko ikony kina lat 80.

Brigitte Nielsen urodziła córkę w wieku 54 lat. To już piąte dziecko duńskiej aktorki, która ma także czterech synów z poprzednich czterech małżeństw. Tym razem ojcem został 39-letni Mattia Dessi.
Share
Brigitte Nielsen to ikona kina lat 80.
Brigitte Nielsen to ikona kina lat 80.Źródło: Getty Images
d4671co

54-letnia Brigitte Nielsen urodziła córkę. Frida przyszła na świat w Los Angeles i ważyła 2,52 kg, donosi serwis People.com. Duńska aktorka doczekała się piątego dziecka, a jego ojcem jest włoski producent filmowy Mattia Dessi, którego poślubiła w 2006 roku.

Decyzję o zajściu w ciążę po raz kolejny, Brigitte Nielsen podjęła w 2008 roku. Wtedy udało się jej pokonać nałóg alkoholowy, m.in. dzięki pomocy młodego męża. 30-letni wówczas Mattia Dessi nazywany był jej kolejną zabawką. W tym samym roku miała zapozować dla Playboya, a zaraz po tym postarać się o dziecko metodą in vitro. Udało się teraz, a Nielsen w wywiadzie dla serwisu People.com powiedziała, że z mężem przebyli długą drogę, ale było warto. Dodaje też, że dzięki temu kochają się bardziej niż kiedykolwiek.

Brigitte Nielsen to symbol kina z lat 80. Mimo, że dostała więcej nominacji do Złotej Maliny, aniżeli do Oskara, uważana była za ikonę swoich czasów. Być może przez oryginalną fryzurę, atrakcyjną cielesność, a być może przez związki z wieloma znanymi aktorami. Była związana z Sylvestrem Stallone, Arnoldem Schwarzeneggerem, Seanem Pennem czy Vanillą Ice.

d4671co

Jej kreacje filmowe w filmach Czerwona Sonja, Kobra, Gliniarz z Beverly Hills zebrały więcej krytyki niż pochwał, jednak producenci filmowi chętnie angażowali ją do swoich obrazów. Zakochał się w niej również Sylvester Stallone, który zatrudnił ją do gry w swoim kultowym Rockym, części czwartej. Ich małżeństwo przetrwało jednak niecałe dwa lata.

Brigitte Nielsen w ciąży była pięciokrotnie. Do tej pory urodziła samych synów: Raoul Meyer Jr. (23 lata), Douglas Meyer (25), Killian Gastineau (28) oraz Julian Winding (34). Swego czasu informację o spodziewanym najmłodszym dziecku zamieściła – jak to zazwyczaj się obecnie odbywa – w mediach społecznościowych.

Nie jest jednak najstarszą aktorką – matką. Polska aktorka, Barbara Sienkiewicz, w wieku 60 lat urodziła zdrowe bliźniaki. Jej sprawę nagłośnił prezes Związku Artystów Scen Polskich, Olgierd Łukaszewicz, który domagał się od państwa wsparcia dla artystki. Mówił o konieczności wsparcia finansowo koleżanki po fachu, ze względu na jej niską emeryturę.

d4671co

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4671co

Podziel się opinią

Share
d4671co
d4671co