GwiazdyBrooklyn Beckham z obrączką na palcu. Zaręczył się dwa tygodnie temu

Brooklyn Beckham z obrączką na palcu. Zaręczył się dwa tygodnie temu

Brooklyn Beckham zaskoczył fanów
Brooklyn Beckham zaskoczył fanów
Źródło zdjęć: © Getty Images
Klaudia Stabach
09.08.2020 10:23, aktualizacja: 01.03.2022 13:40

21-letni Brooklyn Beckham przeżywa swoja pierwszą miłość i w przeciwieństwie do większości mężczyzn w jego wieku, postanowił szybko wziąć ślub. Syn piłkarza oświadczył się ukochanej w lipcu, a teraz internet obiegło jego zdjęcie z obrączką na palcu.

Brooklyn Beckham postanowił sformalizować swój kilkumiesięczny związek z 25-letnią Nicolą Peltz. Chłopak oświadczył się podczas rodzinnego spotkania i wyznał fanom, że nie wyobraża sobie bez niej życia. "Sprawiasz, że czuję się wyjątkowo i śmieję się cały czas" - docenił.

Brooklyn Beckham z obrączką

Wybranka najstarszego syna popularnego piłkarza, która jest jednocześnie córką amerykańskiego milionera, również nie kryje radości i chętnie udostępnia kolejne fotografie z ukochanym.

Internauci, którzy zauważyli, że Brooklyn Beckham dosyć szybko postanowił wręczyć dziewczynie pierścionek, jednak teraz mogą być jeszcze bardziej zdziwieni.

Na Instagramie 21-latka można zobaczyć zdjęcie, gdzie widać złotą obrączkę na jego palcu. Sami zainteresowani nie skomentowali fotografii i tym samym zostawili fanom pole do domysłów. "Wzięli ślub?", "może ona jest w ciąży?" - zastanawiają się w komentarzach. Cóż, nie da się ukryć, że w przypadku tej dwójki sprawy toczą się bardzo szybko.

Źródło artykułu:WP Kobieta