WP

Buntownik, który od 34 lat związany jest z jedną kobietą. Kazik Staszewski opowiada o żonie

Kazik Staszewski od ponad 30 lat związany jest ze swoją żoną. W najnowszym wywiadzie zdradza szczegóły ich związku. "Nie wyobrażam sobie życia bez Ani" – mówi 55-letni artysta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kazik Staszewski od 1984 związany jest z żoną Anną
Kazik Staszewski od 1984 związany jest z żoną Anną (East News)
WP

W najnowszym numerze miesięcznika "Uroda Życia" przeczytać możemy wywiad z Kazikiem Staszewskim. 55-letni artysta wspomina swoją punkrockową przeszłość oraz opowiada o najbliższych. Wokalista jest ojciem dwóch synów oraz dziadkiem dwóch wnuczek.

Od kilkunastu lat związany jest z Anną Staszewską, dla której napisał jedną z najpopularniejszych piosenek zespołu Kult, "Do Ani". W wywiadzie Kazik tłumaczy, jak wygląda jego związek. "Jesteśmy z Anią razem od 1984 roku. Życie dwojga ludzi przez tak długi czas jest nieustającym pasmem kompromisów (...) Bywa piekło, niebo, są upadki, wzloty. Wszystko. 34 sezon i cały czas coś się dzieje" – mówi artysta. "Nie wyobrażam sobie życia bez Ani. Myśmy się właściwie stali jednym. Z tym, że czasami to zszycie aż się szarpie i pęka, to normalna rzecz. Nie wierzę, by ktoś mógł przeżyć 50 lat razem w nieustającej idylli" – dodaje Kazik.

East News
Podziel się
WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP