ycipk-1jky1q

Buty na grubych obcasach. Modne i funkcjonalne

Słupki i klocki nadal są modne. Mowa nie tylko o wiosennych botkach, ale też czółenkach, sandałach czy nawet klapkach. Sprawdź, jakie zalety mają tego typu buty i do czego je nosić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czółenka na grubym obcasie są stabilniejsze od szpilek
Czółenka na grubym obcasie są stabilniejsze od szpilek (Shutterstock.com, Fot: Kaspars Grinvalds)
ycipk-1jky1q

Buty na grubych obcasach – jak wpływają na sylwetkę?

Buty na słupku lub klocku to rozwiązanie dla kobiet, które źle się czują na cienkich obcasach. Szpilki co prawda wydłużają nogi i dodają seksapilu, ale są dość niestabilne. Klocki i słupki lepiej rozkładają ciężar na stopach i świetnie sprawdzają się na nierównych powierzchniach, np. kocich łbach. Jeśli lubisz bardzo wysokie obcasy i chcesz je nosić komfortowo, możesz wybrać buty na platformie, które w tym sezonie powracają do łask.

ycipk-1jky1q

Buty na słupku to wybawienie dla pań noszących większe rozmiary. Idealnie wyrównują proporcje grubych ud, a dodatkowo wydłużają sylwetkę. Warto jednak pamiętać o wszelkich paskach i taśmach wokół kostki, które odcinają optycznie łydkę, przez co mogą ją pogrubić jeszcze bardziej.

ycipk-1jky1q
Red female shoes on high heels. Minimal fashion concept iStock.com
Podziel się

Buty na grubych obcasach – na jakie okazje i do jakich ubrań?

Buty na grubych obcasach można nosić praktycznie wszędzie. Będą dobre zwłaszcza na co dzień do stylizacji eleganckich. Panie pracujące w urzędach czy korporacjach, czyli tam, gdzie wymaga się odpowiedniego wizerunku, będą czuć się o wiele lepiej na niższym klocku niż na szpilce. Tego typu obuwie nadaje się też na długie przyjęcia weselne i randki ze spacerami po parku czy po starym mieście.

ycipk-1jky1q

Buty na klocku i słupku są bardzo uniwersalne, więc możesz je zestawiać nie tylko z jeansami czy spodniami materiałowymi w kant, ale też z kwiatową, lekką sukienką i wąską spódnicą.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1jky1q

ycipk-1jky1q
ycipk-1jky1q