Był "łamaczem serc". Dziś trudno go rozpoznać

Był "łamaczem serc". Dziś trudno go rozpoznać

Jan Wieczorkowski w 2008 roku
Jan Wieczorkowski w 2008 roku
Źródło zdjęć: © AKPA
08.01.2024 21:54, aktualizacja: 08.01.2024 22:35

Choć kiedyś był imprezowiczem, dziś woli czas spędzać z rodziną. Jan Wieczorkowski ma już 51 lat. Na zdjęciach ciężko go rozpoznać, bo od czasów gdy brylował na szklanym ekranie, zmienił się nie do poznania.

Był bożyszczem kobiet. Jan Wieczorkowski, aktor znany z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych, od początku swojej kariery przyciągał uwagę, szczególnie płci żeńskiej.

Przystojny zawadiaka

Swoją popularność zawdzięczał nie tylko talentowi aktorskiemu, ale również urokowi osobistemu. Choć wyrobił sobie opinię przystojniaka, był również postrzegany jako bawidamek i stały bywalec różnych imprez. Sam nie ukrywał swojej miłości do płci przeciwnej i nie planował zbyt szybko się ustatkować.

"Dziadek zdradził, że najbardziej żałuje, że wielu dziewczynom odmówił. Postanowiłem więc: muszę się wyszumieć z kobietami, żeby potem niczego nie żałować" - mówił w jednym z wywiadów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zmienił się nie do poznania

Jego życie diametralnie się zmieniło, gdy spotkał swoją przyszłą żonę. Zakochany mężczyzna postanowił w końcu się ustatkować i skupić na wybrance swojego serca.

Zmiany zaszły nie tylko w jego stylu życia, ale również w wyglądzie. Na niektórych zdjęciach, którymi dzieli się z fanami w mediach społecznościowych, ciężko go rozpoznać.

Aktor odnajduje się w roli męża i ojca. Jest związany z Urszulą Kaczmarczyk, z którą ma dwóch synów. Starszy, również o imieniu Jan, ma już 14 lat, a młodszy Wincenty - dziewięć.

Mężczyzna nadal jest aktywny zawodowo. Niedawno wcielił się rolę pozbawionego wszelkich skrupułów groźnego mafioza Wolf w filmie "Wieczór kawalerski" w reżyserii Szymona Gonery.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta