Była na wyspie milionera. Mówi, co wyprawiał tam brytyjski książę

Była na wyspie milionera. Mówi, co wyprawiał tam brytyjski książę

Lisa Phillips otworzyła się na temat swojej przeszłości
Lisa Phillips otworzyła się na temat swojej przeszłości
Źródło zdjęć: © YouTube | Lisa Phillips
23.08.2023 09:35, aktualizacja: 23.08.2023 10:50

Na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące księcia Andrzeja i jego przyjaźni z Jeffrey'em Epsteinem. Lisa Phillips, która spędziła czas z członkiem rodziny królewskiej i biznesmenem na jego prywatnej wyspie, opowiedziała o sytuacji, w której jej koleżanka miała zostać zmuszona do seksu.

Książę Andrzej powinien przygotować się na najgorsze? Światło dzienne ujrzał właśnie nowy film dokumentalny "Sekrety księcia Andrzeja", w którym osoby związane z nim oraz biznesmenem Jeffrey'em Epsteinem opowiedziały zarówno o ich tajemniczej przyjaźni, jak i sytuacjach, które miały miejsce na prywatnej, sekretnej wyspie Epsteina. Wśród nich znalazła się modelka Lisa Phillips, która została zaproszona na wyspę przez koleżankę.

Miała zostać zmuszona do seksu z księciem

Lisa Phillips poznała księcia Andrzeja i Jeffrey'a Epsteina w 2000 roku podczas pobytu na niesławnej, prywatnej wyspie biznesmena, którą określiła mianem "fortecy". Została na nią zaproszona przez jedną z koleżanek, która uważała Epsteina za wyjątkowego i dobrego mężczyznę. Szybko okazało się jednak, że ma także ciemną stronę.

- W tamtym czasie dziewczyny nie uważały Epsteina za złego faceta. Patrzyły na niego z podziwem i czuły, że mu na nich zależy. Kiedy patrzy się wstecz, dopiero wtedy dostrzega się, że stosował na nas przemoc. Wszystkich nas zmanipulował - ujawniła w dokumencie.

Phillips opowiedziała w nim także o sytuacji, która miała mieć miejsce pewnego wieczoru na wyspie. Gdy siedziała w pokoju, przyszła do niej zapłakana koleżanka, która miała zostać zmuszona przez Jeffrey'a Epsteina do seksu z księciem Andrzejem.

- To było dla niej traumatyczne. Po tym wszystkim nigdy nie doszła już do siebie. Życie całkowicie wymknęło jej się spod kontroli - stwierdziła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Znał najbardziej intymne szczegóły z życia Andrzeja"

Inną osobą, która wypowiedziała się w dokumencie na temat księcia Andrzeja i jego relacji z Jeffrey'em Epsteinem jest królewski biograf Andrew Lownie. To on zdradził, że książę i biznesmen spotykali się przynajmniej raz w miesiącu, a Epstein był na tyle ważną osobą dla Andrzeja, że został zapoznany z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej.

- Stali się sobie niezwykle bliscy. Najlepsi kumple. W małej, czarnej książeczce Epsteina było siedem różnych numerów do Andrzeja - mówił.

Według niego, biznesmen miał znać "najbardziej intymne szczegóły z życia Andrzeja".

- Epstein powiedział raz: Jest tylko jedna osoba, która lubi seks bardziej niż ja. To Andrzej - ujawnił Lownie.
Książę Andrzej i Jeffrey Epstein w 2000 roku
Książę Andrzej i Jeffrey Epstein w 2000 roku© Getty Images | Davidoff Studios Photography

Znasz kobietę, której działania i zaangażowanie podziwiasz? Koniecznie zgłoś ją w naszym plebiscycie #Wszechmocne.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.