Trwa ładowanie...
d4jzvlh

Była żona Coopera komentuje doniesienia o jego romansie. Wcześniej pisała o jego drugiej twarzy

Gdy Lady Gaga i Bradley Cooper wyszli na scenę, by zaśpiewać nagrodzoną Oscarem piosenkę "Shallow", nikt się nie spodziewał takiego widoku. Gwiazdy sprawiały wrażenie zakochanej pary, choć na widowni siedziała dziewczyna Coopera. Teraz sytuację skomentowała była żona aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Esposite i Bradley Cooper w styczniu 2007 roku
Jennifer Esposite i Bradley Cooper w styczniu 2007 roku (Getty Images)
d4jzvlh

Jennifer Esposite i Bradley Cooper pobrali się 30 grudnia 2006 roku. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie 5 miesięcy, w maju 2007 roku wnieśli sprawę o rozwód. Choć wtedy sprawa nie była komentowana publicznie - było to jeszcze przed wielkim hitem Coopera "Kac Vegas", który otworzył mu drogę w Hollywood - to 7 lat po rozstaniu, jego była żona napisała wspomnienie zatytułowane "Droga Jennifer", w którym opisuje ich związek.

"Powinnam była zauważać czerwone flagi od samego początku - właściwie, była to bardziej cała maszerująca orkiestra dęta czerwonych flag - ale to ignorowałam, bo, prawdę mówiąc, nie sądziłam, że ta relacja dokądś prowadzi" - pisze Jennifer w swoich wspomnieniach. "On był zabawny, inteligentny, zarozumiały, pewny siebie i był mistrzem manipulacji. (...) Dobrze się bawiliśmy, ale on miał także wredną, zimną twarz. Jego osobowość potrafiła się natychmiast zmienić. Nie było bardzo źle przez cały czas, więc uznałam, że taki jest po prostu mój los i zgodziłam się na dobre razem ze złym, nawet jeśli to złe było ekstremalnie złe".

Tym razem była żona Coopera skomentowała w lakoniczny sposób plotki o jego romansie z Lady Gagą. Amerykański aktor i komik David Spade, opublikował zdjęcie dwójki aktorów z podpisem "czy jest jakakolwiek możliwość, że ta dwójka nie uprawia seksu?", na co Esposite napisała "Ha".

Instagram.com

Cooper jest obecnie w związku z modelką Iriną Shayk, która jest matką jego dziecka, Lea De Seine Shayk Cooper.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4jzvlh

Podziel się opinią

Share

d4jzvlh

d4jzvlh