GwiazdyCamilla Parker Bowles puściła oczko na spotkaniu z Trumpem. Ludzie "rozgryźli" gest

Camilla Parker Bowles puściła oczko na spotkaniu z Trumpem. Ludzie "rozgryźli" gest

Camilla Parker Bowles puściła oczko na spotkaniu z Trumpem. Ludzie "rozgryźli" gest
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Karolina Błaszkiewicz

04.06.2019 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Donald Trump wraz z żoną i bliskimi odwiedza Wielką Brytanię. Podczas spotkania pary prezydenckiej z księciem i księżną Kornwalii doszło do nietypowej sytuacji. Kiedy cała czwórka skończyła pozować, Camilla Parker Bowles puściła komuś oczko.

Camilla Parker Bowles na spotkaniu z Trumpami

#

Księżna Kornwalii została przyłapana na puszczeniu oczka w stronę kamer podczas spotkania z prezydentem i pierwszą damą USA - Donaldem i Melanią Trumpami. Trwało to dosłownie chwilę, a narobiło szumu w mediach społecznościowych.

Gest Camilli Parker Bowles został jednoznacznie odebrany. Internauci gratulują jej poczucia humoru i piszą, że doskonale ją rozumieją. "Camilla, wiemy o co ci chodzi", "Jakby wołała: Ratunku!", "Oficer Królewskiej Ochrony: 'Camilla, jeśli będziesz miała kłopoty, puść oczko, a my przyjdziemy z ratunkiem" – czytamy w komentarzach.

Wiele osób nie dopatruje się jednak w zachowaniu księżnej niczego specjalnego. "Prawdopodobnie znała fotografa i w taki sposób się z nim przywitała" – oceniają. Komentujący docenili jednak fakt, że Camilla nie traktuje siebie zbyt serio. "Jest osobą, którą ludzie nauczą się kochać" – ktoś skomentował.

Zobacz także: #11pytań o niewolnictwo i handel ludźmi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także