Qaqwqwrqw

Candice Swanepoel poszła w pokazie 4 miesiące po porodzie. Wyglądała zjawiskowo

Pokaz marki Victoria's Secret to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych sezonu. Tegoroczny obfitował w wiele zaskoczeń, w tym Adrianę Limę, która zrezygnowała z dalszej współpracy z marką czy Candice Swanepoel, która zjawiła się na wybiegu tuż po urodzeniu dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Swanepoel w 2014 została uznana najseksowniejszą kobietą świata
Swanepoel w 2014 została uznana najseksowniejszą kobietą świata (ONS.pl, Fot: Spread)
Qaqwqwrqw

Swanepoel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy firmy zajmującej się projektowaniem luksusowej bielizny. Aniołek Victoria's Secret skończył w tym roku 30 lat. Modelka urodziła dwójkę dzieci, Anaca Nicoli oraz Ariel Swanepoel Nicoli. Na sali porodowej leżała ledwie 4 miesiące temu, ale już wczoraj w nocy zrobiła zjawiskowy pokaz.

Swanepoel zachwyciła na pokazie idealną figurą, której nie można było nic zarzucić. Modelka pokazała swoje długie, opalone nogi i zebrała wiele pozytywnych komentarzy na temat swojej figury.

Candice nie jest jedyną modelką-mamą, która wczoraj w nocy przeszła przez wybieg. Jej koleżanka, Adriana Lima, ma dwójkę dzieci, Valentinę Lima Jarić i Siennę Lima Jarić. Dla Limy to był ostatni pokaz, gdyż po 18 latach zrezygnowała ze współpracy z marką.

Qaqwqwrqw

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw