GwiazdyCezary Pazura z żoną na wakacjach. Aktor pochwalił się mocną opalenizną

Cezary Pazura z żoną na wakacjach. Aktor pochwalił się mocną opalenizną

Cezary i Edyta Pazurowie pojechali na wakacje.
Cezary i Edyta Pazurowie pojechali na wakacje.
Źródło zdjęć: © AKPA
17.03.2021 10:55

Cezary Pazura razem z żoną Edytą wybrali się niedawno na rajskie wakacje, które są ich spóźnioną podróżą poślubną. Już dawno udowodnili całemu światu, że są dla siebie stworzeni i mimo licznych przeciwności losu będą zawsze razem. Para dograła się również zawodowo – od lat nad karierą męża czuwa Edyta. Teraz przyszedł czas na upragniony wypoczynek.

Jakiś czas temu Edyta Pazura zdradziła swoim obserwatorom patent na wakacje. Wytłumaczyła, że od blisko 13 lat odkładała razem z mężem do skarbonki monety o nominale 5 złotych, które zostawały im w portfelach. Dzięki temu uzbierali odpowiednią sumę, która pozwoliła na tygodniowy wyjazd za granicę.

Zabawne zdjęcie aktora

Pazurowie wybrali się na Malediwy. Od czasu wyjazdu regularnie chwalą się pięknymi zdjęciami na Instagramie. Najwięcej nowych fotek wstawiła dotychczas Edyta Pazura, która pokazała się w kostiumie na plaży, a także tuż przed kąpielą w oceanie. Dodała przy tym, że w końcu zaczęła się akceptować taką, jaka jest - łącznie z wszystkimi niedoskonałościami.

Na nowych zdjęciach z wakacji wyraźnie widać, że małżonkowie cieszą się ze swojej obecności i napawają wolnym czasem. Pazurowie nie wstydzą się także eksponować ciała – wyrzeźbione sylwetki zawdzięczają regularnym treningom z profesjonalistami. Z kolei Edyta Pazura po raz kolejny pokazała całemu światu, że jest pewna siebie i nie przejmuje się krytyką.

W środowy poranek aktor opublikował urocze zdjęcie z żoną. Widać na nim, że pogoda dopisuje, bo Pazura ma całą twarz zaczerwienioną od słońca. Post dotyczył wspólnego wieczoru na wyspie w jednej z restauracji. Widać zmęczenie na ich twarzach, ale także i szczęście. Gwiazdor napisał: "Znowu czerwony. Z zazdrości?" i oznaczył żonę. Przywołana do tablicy Edyta nie pozostała dłużna, bo szybko odpisała: "Dla mnie możesz być nawet zielony".

Internauci podjęli temat i włączyli się w dyskusję małżonków: "Jesteście bardzo fajnym małżeństwem", "Wspaniałych wakacji Pazurki", "Ależ ja lubię na Was patrzeć!!!", "Chyba się zawstydził", "Ale Wy fajni jesteście", "Jak miło popatrzeć na Waszą miłość".

Źródło artykułu:WP Kobieta