GwiazdyTomasz Kammel pokazał zdjęcie sprzed lat. Niezwykłe, z kim do niego pozuje

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie sprzed lat. Niezwykłe, z kim do niego pozuje

Tomasz Kammel podpadł telewidzom
Tomasz Kammel podpadł telewidzom
Źródło zdjęć: © AKPA | Piętka Mieszko
Katarzyna Pawlicka
17.03.2021 09:52

Tomasz Kammel jest ostatnio bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Nic dziwnego – przy okazji odejścia z TVP Marzeny Rogalskiej musiał zmierzyć się z niepochlebnymi komentarzami i dziś stara się prawdopodobnie nieco ocieplić wizerunek. Zdjęcia, które opublikował ostatnio, zaskoczyły jego fanów.

Instagramowy profil Tomasza Kammela obserwuje w tym momencie aż 256 tys. użytkowników. Znajdziemy tam przede wszystkim zdjęcia zrobione w pracy (głównie na planie "Pytania na śniadanie", z którym jest związany od wielu lat), ale także te bardziej prywatne, np. z siłowni.

"Chodziłem z Claudią Schiffer"

Osobną kategorią zdjęć zamieszczanych w sieci przez prezentera są kadry z przeszłości. Kammel z Telewizją Polską jest związany (z przerwami) od 1997 roku, więc nazbierało się ich całkiem sporo. Te udostępnione ostatnio szczególnie przypadły do gustu internautom.

Prezenter w jednym poście pokazał zabawną fotkę z Ewą Chodakowską, zrobioną kilka lat temu podczas kręcenia "Pytania na śniadanie" oraz dużo starsze zdjęcie z ikoną mody i jedną z najpiękniejszych modelek na świecie – Claudią Schiffer.

Zdjęcia postanowił opatrzyć zabawnym podpisem, w którym czytamy: "Najpierw chodziłem z Claudią Schiffer, a potem Ewa Chodakowska jadła mi z ręki... normalnie playboy" (pis. oryg.).

Z Claudią Schiffer Kammel przechadzał się po wybiegu w 2006, kiedy to supermodelka przyjechała do Polski na imprezę organizowaną przez markę Monnari.

Uszczypliwy komentarz

W komentarzach pojawiło się oczywiście sporo przychylnych opinii, np. "Ładne by wyszły dzieci z ciebie i Claudii", "Ale ekstra foty!" czy "A pan wiecznie młody", ale nie zabrakło także "szpileczek" od internautów, którzy nie mogą wybaczyć prezenterowi nieeleganckiego zachowania po odejściu z TVP Marzeny Rogalskiej.

W jednej z takich uszczypliwych wypowiedzi czytamy: "Dla każdej kobiety znajdzie się miejsce by wspomnieć, oprócz Pani Marzeny".

Przypomnijmy, że Tomasz Kammel nie pożegnał publicznie Rogalskiej, z którą przez wiele lat pracował w "Pytaniu na śniadanie". Tzw. "Rogamel", jak mówili o sobie prowadzący, był ulubioną parą telewidzów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także