Trwa ładowanie...

Chcesz mieć zawsze piękny uśmiech? Dzięki temu będziesz go mieć

Soniczne szczoteczki do zębów to przełom XXI wieku. Działają lepiej niż którekolwiek wcześniej stworzone. Jeśli chcesz zadbać o wygląd i zdrowie swoich zębów, to nie ma lepszego rozwiązania. Są nawet 6 razy bardziej efektywne od szczoteczek elektrycznych.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zadbaj o wygląd swoich zębów
Zadbaj o wygląd swoich zębówŹródło: Fotolia
d1qr4oh

Czujesz, że musisz zadbać o swoje zęby? Spróbuj szczoteczki sonicznej. Jeśli będziesz korzystać z niej codziennie, to masz gwarancję, że po jakimś czasie zęby staną się bielsze, a przebarwienia zaczną znikać. Taka szczoteczka to idealny pomysł na świąteczny prezent. Warto wziąć je pod uwagę podczas świątecznych zakupów.

To wszystko dzięki swojej ogromnej ilości obrotów na minutę, wynoszącej od 31 000 do 62 000, gdzie zwykłe szczoteczki elektryczne osiągają 5600 - 8800. W ten sposób soniczne szczoteczki są w stanie oczyścić zęby z 6 razy większej ilości płytki nazębnej, od zwykłych. Krótko mówiąc, są o niebo lepsze.

Szczoteczki często posiadają też system wyłączania się po 30 sekundach. Bo tyle powinno ci wystarczyć na każdą stronę szczotkowania. Posiadają także bardzo wydajne baterie, dzięki którym starczy je ładować raz na 40 dni. To niesamowity wynik. Są również bardzo ciche (poniżej 40 dB), dzięki czemu dźwięk, który wydają nie jest drażniący dla ucha.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1qr4oh

Podziel się opinią

Share
d1qr4oh
d1qr4oh