Trwa ładowanie...
d2e8u03

Chcesz mieć zawsze piękny uśmiech? Dzięki temu będziesz go mieć

Soniczne szczoteczki do zębów to przełom XXI wieku. Działają lepiej niż którekolwiek wcześniej stworzone. Jeśli chcesz zadbać o wygląd i zdrowie swoich zębów, to nie ma lepszego rozwiązania. Są nawet 6 razy bardziej efektywne od szczoteczek elektrycznych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zadbaj o wygląd swoich zębów
Zadbaj o wygląd swoich zębów (Fotolia)
d2e8u03

Czujesz, że musisz zadbać o swoje zęby? Spróbuj szczoteczki sonicznej. Jeśli będziesz korzystać z niej codziennie, to masz gwarancję, że po jakimś czasie zęby staną się bielsze, a przebarwienia zaczną znikać. Taka szczoteczka to idealny pomysł na świąteczny prezent. Warto wziąć je pod uwagę podczas świątecznych zakupów.

To wszystko dzięki swojej ogromnej ilości obrotów na minutę, wynoszącej od 31 000 do 62 000, gdzie zwykłe szczoteczki elektryczne osiągają 5600 - 8800. W ten sposób soniczne szczoteczki są w stanie oczyścić zęby z 6 razy większej ilości płytki nazębnej, od zwykłych. Krótko mówiąc, są o niebo lepsze.

Szczoteczki często posiadają też system wyłączania się po 30 sekundach. Bo tyle powinno ci wystarczyć na każdą stronę szczotkowania. Posiadają także bardzo wydajne baterie, dzięki którym starczy je ładować raz na 40 dni. To niesamowity wynik. Są również bardzo ciche (poniżej 40 dB), dzięki czemu dźwięk, który wydają nie jest drażniący dla ucha.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2e8u03

Podziel się opinią

Share
d2e8u03
d2e8u03