Chciała kupić bułki w Biedronce. Widok ją przeraził

Chciała kupić bułki w Biedronce. Widok ją przeraził

Czytelniczka Wirtualnej Polski przesłała zdjęcie pieczywa z niechcianym dodatkiem
Czytelniczka Wirtualnej Polski przesłała zdjęcie pieczywa z niechcianym dodatkiem
Źródło zdjęć: © East News, archiwum prywatne
27.03.2023 17:25, aktualizacja: 28.03.2023 07:15

"Chciałabym podzielić się informacją, jakie pieczywo jest sprzedawane w jednym ze sklepów Biedronki" - napisała czytelniczka Wirtualnej Polski, dołączając zdjęcie pieczywa z niechcianym dodatkiem.

Dział z pieczywem jest z pewnością jednym z najczęściej odwiedzanych przez klientów miejsc w niemal każdym dyskoncie. Nie inaczej jest w Biedronce. Konkurencyjne ceny to jednak nie wszystko. Klienci poszukują też świeżych produktów. Z Wirtualną Polską skontaktowała się kobieta, która trafiła w markecie na wyglądające niezbyt apetyczne bułki.

Pokazała bułki z Biedronki

"Chciałabym podzielić się informacją, jakie pieczywo jest sprzedawane w jednym ze sklepów Biedronki" - napisała czytelniczka Wirtualnej Polski.

Kobieta przesłała wraz z wiadomością zdjęcie pakowanych hermetycznie białych bułek, które nie były pierwszej świeżości. Jak możemy zobaczyć na poniższym zdjęciu, na jednym z wypieków widoczny jest ciemno-zielony nalot przypominający pleśń.

Klientka Biedronki pokazała spleśniałe bułki
Klientka Biedronki pokazała spleśniałe bułki© Archiwum prywatne

Klientka Biedronki wykonała zdjęcie 25 marca. Na opakowaniu widniał napis informujący, że produkt powinno się spożyć do 2 kwietnia. Bułki powinny być jeszcze świeże przez kilka dni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Biedronka odpowiada

Wirtualna Polska skontaktowała się w tej sprawie z Biurem Prasowym Biedronki. Odpowiedź otrzymaliśmy od Artura Goworka, Kierownika Operacji i Sprzedaży w sklepie w Zawidowie, w którym oferowano bułki z pleśnią.

- W związku z otrzymanym zgłoszeniem poprosiliśmy producenta o wyjaśnienie możliwych powodów tej sytuacji. Dodatkowo przeprowadziliśmy dzisiaj weryfikację wszystkich produktów tego typu wystawionych na półce w sklepie w Zawidowie. Spełniają one normy jakościowe. Przy bardzo dużej skali działalności naszej sieci jednostkowe i przypadkowe sytuacje tego typu mogą mieć sporadycznie miejsce, mimo że dokładamy wszelkich możliwych starań, aby je wyeliminować. Jednocześnie zapewniamy, że przypadku stwierdzenia nieprawidłowości towaru przez obsługę sklepu, wady są na bieżąco zgłaszane do producenta - odpowiedział nam Artur Goworek.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta