ycipk-1sz8ys

Chciała przedłużyć paznokcie. Teraz ostrzega inne dziewczyny

Dziewczyna chciała przedłużyć paznokcie. Do domu wróciła ze zniszczoną płytką i krwawiącymi palcami. "Obgryzam paznokcie, więc moje naturalne są bardzo krótkie, ale to nie oznacza, że w czasie wykonywania usługi powinny mnie aż tak boleć. Pulsowały i dosłownie zwijałam się z bólu" – pisze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziewczyna obgryza paznokcie, dlatego co jakiś czas decyduje się na przedłużanie płytki
Dziewczyna obgryza paznokcie, dlatego co jakiś czas decyduje się na przedłużanie płytki (123RF)
ycipk-1sz8ys

Chciała przedłużyć paznokcie

Amerykanka Paige Olivia Belfield opublikowała na swoim koncie na Facebooku post, w którym ostrzega inne dziewczyny przed niekompetentnymi manicurzystkami. Nastolatka ma problemy z obgryzaniem paznokci, dlatego co jakiś czas wykonuje zabieg przedłużania paznokci.

ycipk-1sz8ys

Dzięki temu może pochwalić się pięknym manicurem, na który z powodu krótkich i zniszczonych paznokci normalnie nie mogłaby sobie pozwolić. Dziewczyna jak do tej pory nie miała problemu z manicurzystkami. Aż do ostatniej wizyty.

Ostatnio Paige odwiedziła salon, w którym zwykle wykonuje zabieg. Przyjęła ją nowa pracownica. W trakcie wykonywania akrylowego manikiuru dziewczynę zaczęły piec palce, pojawiła się nawet krew.

W czasie przedłużania paznokci zaczęła krwawić

ycipk-1sz8ys

"Obgryzam paznokcie, więc moje naturalne są bardzo krótkie, ale to nie oznacza, że w czasie wykonywania usługi powinny mnie aż tak boleć. Pulsowały i dosłownie zwijałam się z bólu" – pisze Amerykanka.

Ostatecznie Paige zażądała usunięcia przyklejonych paznokci. Ekspertka także i z tym miała pewne problemy. Użyła elektrycznego pilnika, którym jeszcze bardziej zniszczyła dłonie nastolatki. Efekt zobaczyć możemy na dodanym przez dziewczynę zdjęciu. Ku przestrodze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1sz8ys
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1sz8ys

ycipk-1sz8ys
ycipk-1sz8ys