Blisko ludziChessie King pozuje w bikini tuż po narodzinach dziecka. Influencerka ma ważny cel

Chessie King pozuje w bikini tuż po narodzinach dziecka. Influencerka ma ważny cel

Chessie King
Chessie King
Źródło zdjęć: © Instagram.com
oprac. KSA

02.08.2021 16:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chessie King dołączyła do grona kobiet, które nie wstydzą się swojego ciała po porodzie i próbują uświadomić społeczeństwo, że rzeczywistość nie ma nic wspólnego ze światem wykreowanym w reklamach.

Chessie King zyskała dużą popularność w sieci dzięki ciałopozytywnym treściom. Instagramerka często odnosi się do tego, jak ważne jest pokochanie samej siebie.

Na jej profilu nie brakuje wpisów, w których wspiera młode matki. Dla wielu kobiet ciąża i poród są trudnym przeżyciem. Zaakceptowanie zmian zachodzących wówczas w ciele nie jest proste, dlatego Chessie King chce pomóc każdej kobiecie, która nie potrafi pogodzić się, że po urodzeniu dziecka jej brzuch czy piersi wyglądają zupełnie inaczej.

Oswajanie z prawdą

Influencerka sama niedawno urodziła córeczkę, dlatego jej wpisy są podparte doświadczeniem. Chessie King zdaje sobie sprawę, że po porodzie skóra na brzuchu jest obwisła, a rozstępy bardzo widoczne, ale i tak chętnie pokazuje ciało na Instagramie.

Chessie King założyła bikini zaledwie 13 dni po porodzie i zapozowała do zdjęć. "To było wyzwalające" - podkreśliła, jednocześnie dodając, że nie ma nic wstydliwego w pokazywaniu nieidealnego ciała po porodzie, ponieważ to właśnie z tego ciała przyszedł na świat nowy człowiek.

Właśnie takie wpisy i takie influencerki są dzisiaj potrzebne. Ciało ciężarnych oraz to, jak zmienia się po porodzie, bez wiele lat było tematem tabu. Kobiety nie chciały o tym mówić, ponieważ były zaskoczone i przytłoczone zderzeniem z rzeczywistością. Chessie King bez cienia wstydu obnaża swoje ciało i tym samym oswaja inne kobiety z prawdą.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także