Trwa ładowanie...
ycipk-3jwdca

Ciekawe upięcia z krótkich włosów

Krótkie włosy to wygodny rodzaj fryzury dla kobiet praktycznych. Na co dzień można je lekko unieść i spryskać lakierem. Jeśli jednak szykuje się wielkie wyjście, warto pomyśleć o zgrabnym upięciu krótkich włosów. To bardzo proste!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krótkie włosy to świetny materiał do modelowania
Krótkie włosy to świetny materiał do modelowania (iStock.com, Fot: deniskomarov)
ycipk-3jwdca

Krótkie włosy – komu pasują?

Krótkie włosyto idealna fryzura dla kobiet o twarzy w kształcie serduszka. Służy paniom, które mogą pochwalić się grubymi, gęstymi włosami lub po prostu podatnymi na układanie.

Krótkie włosy to bardzo wygodny i łatwy w pielęgnacji rodzaj cięcia. Pasować będzie przede wszystkim paniom o drobnej twarzy, choć niektóre rodzaje fryzur z krótkimi włosami sprzyjają również urodzie twarzy pociągłych i okrągłych. Taki rodzaj cięcia będzie idealny dla włosów grubych, gęstych i z tendencją do układania się bez zbędnego wysiłku. Jeśli tak nie jest, ułożenie odpowiedniej fryzury może zajmować każdego dnia rano jakiś czas i powodować niepotrzebną frustrację.

ycipk-3jwdca

Zaletą krótkich włosów jest jednak fakt, że są mniej podatne na zniszczenia. Dzieje się tak dlatego, że włosy nie plączą się i nie ocierają wzajemnie, choć dużo większe znaczenie ma konieczność częstej wizyty u fryzjera w celu podcinania i modelowania fryzury z krótkimi włosami. Z tym jednak wiąże się wada – włosy rosną szybko, a przez to tracą swój pierwotny kształt i wiele na atrakcyjności.

Fryzury ślubne na krótkie włosy z grzywką mogą być naturalne, romantyczne i odważne iStock.com
Podziel się

Choć wydawać by się mogło, że upięcia z krótkich włosów to rzecz absolutnie niemożliwa – nic bardziej mylnego! Natapirowanie włosów, użycie wypełniacza czy wpięcie ozdób pozwoli na stworzenie niesamowitych upięć na krótkich włosach.

Eleganckie upięcia z krótkich włosów

ycipk-3jwdca

Jak upiąć krótkie włosy? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które zdecydowały się na krótką fryzurę lub po prostu o takiej marzą. To właśnie bardzo często blokuje panie przed podjęciem zdecydowanych kroków ku krótkim włosom.

Fryzurami ślubnymi na krótkie włosy mogą być skromne upięcia iStock.com
Podziel się

Pomocą w ułożeniu upięcia z krótkich włosów może być ich natapirowanie albo pokręcenie na bardzo gęste loki. Dobrym sposobem będzie również użycie wypełniacza do koków, to jednak wymaga, aby włosy sięgały przynajmniej do połowy szyi.

Warkoczyki w upięciach z krótkimi włosami

ycipk-3jwdca

Krótkie włosy to wbrew pozorom świetny materiał do plecenia warkoczy. Co prawda nie uda się z nich stworzyć warkocza dobieranego czy koszyczka, ale dużo uroku doda upięcie z krótkich włosów z warkoczykiem nad czołem. Poza tym świetnie wyglądać będzie również warkoczyk z boku, zwłaszcza gdy spleciony będzie w bardzo finezyjną formę.

Instagram.com
Podziel się

Mniej formalnym upięciem krótkich włosów będzie plecenia z warkoczy zygzaka na całej tylnej części głowy. To bardzo świeża fryzura, idealna na letnie upały.

Instagram.com
Podziel się
ycipk-3jwdca

Krótkie włosy – fryzury awaryjne

Jeśli mamy do czynienia z włosami zbyt krótkimi do upięcia, możemy skorzystać z magicznej mocy grubej szczotki w celu uniesienia fryzury oraz małego grzebyka, który pozwoli natapirować uczesanie. Po utrwaleniu lakierem lub gumą do włosów fryzura będzie efektowna i trwała. Uroku doda opaska lub ozdobna wsuwka.

Szeroką gamę szczotek i grzebieni, kosmetyków do stylizacji i ozdób do włosów oraz wielu innych produktów znajdziesz teraz na WP radarOkazji.

Instagram.com
Podziel się
ycipk-3jwdca

Dotyczy to zarówno bardzo krótkich włosów, jak i tych sięgających karku.

Instagram.com
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3jwdca

ycipk-3jwdca
ycipk-3jwdca