Trwa ładowanie...

Kłopotliwe loki. Jak o nie zadbać?

Zawsze jest tak, że chcemy mieć to, czego natura nam nie dała. Blondynki chcą być brunetkami, szatynki zazdroszczą rudym. Panie, które mają proste włosy, pragną mieć bujne loki, a te ostatnie marzą, by pozbyć się tej kłopotliwej czupryny.

Kłopotliwe loki. Jak o nie zadbać?
d27hvtg
d27hvtg

Zawsze jest tak, że chcemy mieć to, czego natura nam nie dała. Osoby o ciemnych oczach chciałyby mieć oczy błękitne, a błękitnoocy najbardziej lubią kolor piwny. Podobnie jest z włosami. Blondynki chcą być brunetkami, szatynki zazdroszczą rudym. Panie, które mają proste włosy, pragną mieć bujne loki, a te ostatnie marzą, by pozbyć się tej kłopotliwej czupryny.

Same kłopoty

Bujne, drobno zakręcone loki to rzadkość i wiele kobiet z zazdrością patrzy na te osoby, które zostały tak wspaniale obdarowane przez naturę. Loki dodają czaru, kobiecości, są bardzo romantyczne i seksowne. Jednak ci, którzy mają to szczęście, nie zawsze są z tego zadowoleni i często marzą o zwyczajnych, prostych włosach, z którymi jest mniej problemu i więcej możliwości.

d27hvtg

Pięknie falujące przy każdym ruchu sprężyste kosmyki wymagają wiele pracy, szczególnej pielęgnacji, gdyż niestety są trudne do utrzymania.

Okiełznać loki

Problemem dla posiadaczy włosów kręconych jest przede wszystkim to, że jeśli są suche i rozdwojone, wyglądają bardziej nieestetycznie niż w przypadku włosów prostych. Zdecydowanie trudniej ukryć niedoskonały stan zdrowia naszych włosów, gdy są one kręcone.

Jeśli nie są wystarczająco nawilżone, wiele trudności może sprawić okiełznanie ich podczas czesania. Zwyczajne rozczesanie może dać efekt szalonej burzy włosów, które bardziej przypominają sianowatą strzechę niż urokliwe loki.

d27hvtg
d27hvtg
d27hvtg

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27hvtg