Trwa ładowanie...
d3buov0

"Ciekawe życie prowadzi do samotności". Adam Fidusiewicz dołączył do akcji #GdybyNieKsiążka

#GdybyNieKsiążka to odpowiedź Wirtualnej Polski na nagrodę Nobla dla Olgi Tokarczuk. Akcja ma na celu pokazanie, co konkretna książka zmieniła w naszym życiu. Aktor Adam Fidusiewicz wiele zawdzięcza "Portretowi Doriana Graya".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Fidusiewicz wziął udział w akcji Wirtualnej Polski #GdybyNieKsiążka
Adam Fidusiewicz wziął udział w akcji Wirtualnej Polski #GdybyNieKsiążka (WP.PL)
d3buov0

Jaka książka miała największy wpływ na nasze życie? Która nas ukształtowała? Dzięki której dokonywaliśmy właściwych wyborów, prywatnie i zawodowo? Te pytania zadaliśmy ludziom ze świata kultury, sportu czy biznesu. Dla Adama Fidusiewicza istotną lekturą okazał się "Portret Doriana Graya" autorstwa Oskara Wilde’a.

#

GdybyNieKsiążka – Adam Fidusiewicz

– "Portret Doriana Graya" nauczył mnie, że wygląd jednak ma znaczenie. Że można bawić się konwencjami rozmowy. Że można komuś powiedzieć, że nudno gada i niech to zmieni. Że ciekawe życie prowadzi do samotności – tłumaczy swój wybór w rozmowie z Wirtualną Polską aktor.

d3buov0

Zobacz także: 16 lat temu wystąpiła w filmie "W pustyni i w puszczy". Zobacz, jak się zmieniła

Wielu fanów 34-latka wychowało się na filmie "W pustyni i w puszczy" – drugiej ekranizacji książki Henryka Sienkiewicza. Adam Fidusiewicz zachwycił widownię rolą Stasia Tarkowskiego. Dziś aktora można oglądać w serialu "Na Wspólnej" oraz w teatrze. Aktualnie gra w sztuce "Telewizja kłamie".

60 procent Polaków nie przeczytało w zeszłym roku ani jednej książki. Razem możemy to zmienić! Wirtualna Polska dedykuje akcję #GdybyNieKsiążka Oldze Tokarczuk, laureatce Literackiej Nagrody Nobla za 2018 r. Wierzymy, że to właśnie książki sprawiają, że stajemy się tymi, kim jesteśmy. A jaka jest najważniejsza książka w Twoim życiu? Czekamy na tytuły i zdjęcia na #dziejesię.

Akcja Wirtualnej Polski WP.PL
Akcja Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Inspirujące spotkanie z kobietami sukcesu w Centrum Handlowym Galeria Mokotów

d3buov0

Podziel się opinią

Share

d3buov0

d3buov0