Trwa ładowanie...
d3oty8v

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka po latach. Fani podekscytowani

Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka jako dzieci zagrali w ekranizacji "W pustyni i w puszczy". Obraz okazał się wielkim kinowym przebojem. "Staś" robi teraz fanom niespodziankę wspólnym zdjęciem z "Nel".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz w 2001 r.
Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz w 2001 r. (Mat. prasowe)
d3oty8v

Druga filmowa adaptacja "W pustyni i w puszczy" trafiła na ekrany polskich kin w 2001 r. To była produkcja z rozmachem – twórcy naprawdę nie żałowali grosza. Okres zdjęciowy trwał od 31 lipca do 23 października 2000 r.. Zdjęcia powstawały w Afryce Południowej i Tunezji. Dla młodych odtwórców głównych ról było to nie lada doświadczenie.

Zarówno Adam Fidusiewicz, jak i Karolina Sawka debiutowali na dużym ekranie. On miał wtedy 16 lat, ona tylko 10. Nagle cała Polska poznała ich imiona. Aktor wspominał potem, że przez udział w produkcji był gnębiony przez szkolnych kolegów. Ale złapał bakcyla i postawił na aktorstwo. Widzowie znają go z serialu "Na Wspólnej".

W przypadku Karoliny Sawki było inaczej. Po "W pustyni i w puszczy" już nie grała. Tym ciekawsze jest to, że jako 18-latka rozpoczęła studia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi na Wydziale Aktorskim. Jakiś czas temu dołączyła do obsady "M jak Miłość".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3oty8v

Podziel się opinią

Share

d3oty8v

d3oty8v