GwiazdyCiężarna Boruc założyła szpilki. Fani natychmiast zareagowali

Ciężarna Boruc założyła szpilki. Fani natychmiast zareagowali

Ciężarna Boruc założyła szpilki. Fani natychmiast zareagowali
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Paulina Brzozowska
15.03.2019 16:21, aktualizacja: 16.03.2019 06:40

Sara Boruc już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Żona Artura Boruca chętnie dzieli się zdjęciami zaokrąglonego brzuszka na Instagramie. Tym razem jednak ściągnęła na siebie gniew internautów.

Kiedy gwiazda zachodzi w ciążę w sieci nie brakuje "doradców", którzy stoją na straży zdrowia dziecka i przyszłej mamy. Tak jest w przypadku Sary Boruc, która pokazała na Instagramie zdjęcie z eventu, na który wybrała się w butach na wysokim obcasie.

Przyszła mama wyglądała olśniewająco, niestety wśród komentujących pojawiły się głosy, że w tak zaawansowanej ciąży nie powinna nosić szpilek, bo może to zaszkodzić jej dziecku. "Takie buty w ciąży? To chyba niezdrowe?", "Wszystko pięknie, ale szpilki w ciąży mogą zaszkodzić maleństwu!" - głosy krytyki pojawiały się pod zdjęciem jak grzyby po deszczu.

Buty na wysokim obcasie co prawda nie są najlepszym rozwiązaniem dla ciężarnej, ale nie mają wpływu na rozwój dziecka. Mogą za to wywołać uciążliwy dla przyszłej mamy ból kręgosłupa związany ze zmianą postawy.

Jeżeli więc Boruc czuje się dobrze i ma ochotę założyć szpilki - nie ma ku temu żadnych przeciwskazań.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta