Trwa ładowanie...
d3oty8v

Cisza wyborcza. Matylda Damięcka opublikowała kolejną grafikę

Matylda Damięcka aktywnie angażuje się w wybory prezydenckie 2020. Nawet w trakcie ciszy wyborczej nie powstrzymała się i stworzyła nową grafikę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matylda Damięcka opublikowała kolejną grafikę
Matylda Damięcka opublikowała kolejną grafikę (ONS)
d3oty8v

Od piątku od północy trwa cisza wyborcza. Wszyscy, którzy dotychczas nakłaniali do pójścia na wybory i głosowania na konkretnego kandydata, zmuszeni są do wstrzymania się od publikacji sugestywnych treści. Matylda Damięcka, która od kilku dni swoimi grafikami mówiła wprost o swoich politycznych preferencjach, tym razem opublikowała wymowny obrazek na temat ciszy wyborczej.

Matylda Damięcka opublikowała grafikę o ciszy wyborczej

Damięcka nie ograniczyła się do jednego słowa. "Cisza na morzu, cisza też w necie, jak coś napiszesz, to usu ne cie" – zrymowała. Choć pozornie tekst przypomina rymowankę z przedszkola, obserwatorzy po raz kolejny zachwycili się tym, jak prostymi słowami, oddała panujące w kraju nastroje.

d3oty8v

"Jak zawsze prosto i genialnie", "Uwielbiam twoją twórczość" – komentowali z entuzjazmem. Jeden z fanów nawet podziękował Damięckiej za możliwość wyrażania swoich opinii odnośnie jej prac w komentarzach. "Dziękuję także wszystkim komentującym i lajkującym za pomoc w budowaniu pewności siebie. Uczcijmy to ciszą" – dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3oty8v

Podziel się opinią

Share

d3oty8v

d3oty8v