Blisko ludziCisza wyborcza. Matylda Damięcka opublikowała kolejną grafikę

Cisza wyborcza. Matylda Damięcka opublikowała kolejną grafikę

Matylda Damięcka opublikowała kolejną grafikę
Matylda Damięcka opublikowała kolejną grafikę
Źródło zdjęć: © ONS
11.07.2020 12:59, aktualizacja: 01.03.2022 13:32

Matylda Damięcka aktywnie angażuje się w wybory prezydenckie 2020. Nawet w trakcie ciszy wyborczej nie powstrzymała się i stworzyła nową grafikę.

Od piątku od północy trwa cisza wyborcza. Wszyscy, którzy dotychczas nakłaniali do pójścia na wybory i głosowania na konkretnego kandydata, zmuszeni są do wstrzymania się od publikacji sugestywnych treści. Matylda Damięcka, która od kilku dni swoimi grafikami mówiła wprost o swoich politycznych preferencjach, tym razem opublikowała wymowny obrazek na temat ciszy wyborczej.

Matylda Damięcka opublikowała grafikę o ciszy wyborczej

Damięcka nie ograniczyła się do jednego słowa. "Cisza na morzu, cisza też w necie, jak coś napiszesz, to usu ne cie" – zrymowała. Choć pozornie tekst przypomina rymowankę z przedszkola, obserwatorzy po raz kolejny zachwycili się tym, jak prostymi słowami, oddała panujące w kraju nastroje.

"Jak zawsze prosto i genialnie", "Uwielbiam twoją twórczość" – komentowali z entuzjazmem. Jeden z fanów nawet podziękował Damięckiej za możliwość wyrażania swoich opinii odnośnie jej prac w komentarzach. "Dziękuję także wszystkim komentującym i lajkującym za pomoc w budowaniu pewności siebie. Uczcijmy to ciszą" – dodał.

Źródło artykułu:WP Kobieta