Co widzisz na obrazku? Liczy się pierwsza odpowiedź

Co widzisz na obrazku? Liczy się pierwsza odpowiedź

Spójrz na obrazek. Co zobaczyłeś/aś na nim jako pierwsze?
Spójrz na obrazek. Co zobaczyłeś/aś na nim jako pierwsze?
Źródło zdjęć: © TikTok | Mia Yilin
25.03.2023 11:59, aktualizacja: 10.02.2024 14:20

Spójrz na poniższy obrazek. Co zobaczyłeś/aś na nim jako pierwsze? Prawidłowe odpowiedzi są dwie, a każdą z nich możesz potraktować jako diagnozę. Choć może wydawać się to dziwne, tak poznasz prawdę o sobie.

Jedni w nie wierzą i chętnie rozwiązują. Drudzy traktują natomiast ze sporym dystansem. I choć trudno w to uwierzyć, prawdą jest, że tego typu łamigłówki często zdradzają to, co tak naprawdę kryją nasze charaktery. Odpowiedzi są zazwyczaj dwie, a każda z nich - niezależnie od tego, którą wybierzesz, zdradzi prawdę o tobie. Przygotuj się na wszystko!

Co widzisz na obrazku?

Wystarczy, że spojrzysz na obrazek. Co na nim widzisz? Jeżeli twoja odpowiedź brzmi "dłonie", oznacza to, że jesteś osobą wyjątkowo ufną. Nigdy nie myślisz o nikim źle, nawet wtedy, kiedy ktoś cię naprawdę skrzywdzi. Jeżeli tylko usłyszysz słowo "przepraszam", od razu wybaczasz. Czy to jednak właściwe podejście? Sam/a widzisz, że ludzie bardzo często cię wykorzystują, a ty niejednokrotnie już przez to cierpiałeś/aś.

Wyjątkiem są sytuacje, kiedy sprawy dotyczą twojej rodziny. Jeśli tylko usłyszysz, że ktoś obraża twoich bliskich czy nawet przyjaciół, nie popuścisz. Co więcej - to jedyny moment, kiedy nie wybaczysz nikomu tak łatwo. Możesz żywić urazę przez bardzo długi czas.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jeżeli odpowiedź brzmi...

Jeżeli twoja odpowiedź jest jednak inna i brzmi "mózg", masz szalenie dobrą intuicję, która tyczy się także ludzi, których poznajesz i z którymi przebywasz. Wystarczy, że spędzisz z kimś dosłowną chwilę, a już czujesz, jakie zamiary może mieć dana osoba.

Wiesz, kiedy ktoś robi coś za twoimi plecami. Nigdy nie reagujesz jednak od razu. Można powiedzieć, że dobrze się wtedy bawisz. Zaczynasz od obserwacji, a kończysz na... przygotowaniu "pułapki". Dzięki temu masz wokół siebie osoby, którym możesz zaufać w każdej sytuacji. To prawdziwi przyjaciele, którzy doceniają to, że jesteś w ich życiu.

Opisy osobowości zostały oparte na jednym z filmów użytkowniczki Mii Yilin na TikToku.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta