Co widzisz na obrazku? Pierwsza myśl to bezbłędna diagnoza

Co widzisz na obrazku? Pierwsza myśl to bezbłędna diagnoza

Co widzisz jako pierwsze? Odpowiedź ma znaczenie
Co widzisz jako pierwsze? Odpowiedź ma znaczenie
Źródło zdjęć: © TikTok | Mia Yilin
25.02.2023 12:13, aktualizacja: 18.01.2024 18:17

Spójrz na poniższy obrazek. Co widzisz na nim jako pierwsze? Odpowiedź potraktuj jako diagnozę. Dzięki temu dowiesz się prawdy o samym sobie.

Jak dowiedzieć się prawdy o sobie i swoim charakterze? Istnieją na to naprawdę proste sposoby, a jednym z nich jest spojrzenie na załączony przez nas obrazek! Choć wydaje się to banalnie proste, dzięki niemu (a raczej temu, co zobaczyłeś/aś na nim jako pierwsze) dowiesz się, jaką jesteś osobą i czy opisy zgadzają się z twoją osobowością. Wynik potraktuj jednak z przymrużeniem oka.

Co widzisz jako pierwsze?

Patrząc na obrazek, możesz ujrzeć m.in. liście. To właśnie one są jedną z odpowiedzi. Jak myślisz, co oznaczają? Wydaje się, że twoje życie idzie zgodnie z planem. Nie wkładasz w to nawet za wiele wysiłku. Szczęściarzu!

Obecnie czujesz się szczęśliwy/a. Kiedy coś idzie jednak nie po twojej myśli, odczuwasz ogromne rozczarowanie. Boisz się porażki, prawda? Bardzo często myślisz o tych najgorszych dla siebie scenariuszach (często nierealistycznych!). Musisz wyluzować.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Odpowiedź ma znaczenie

Jeżeli twoją odpowiedzią nie były liście, z pewnością była to druga opcja, czyli amorek. Jeśli to właśnie on rzucił ci się w oczy jako pierwszy - czujesz ogromną presję ze strony rodziny. Problemem jest to, że bliscy oczekują wobec ciebie zbyt wiele. To ty masz ich zdaniem spełniać ich nierealistyczne marzenia. Kiedy tak nie jest, czujesz się winny/a.

Mimo wszystko, jesteś wdzięczny/a rodzinie, za motywację, którą od nich otrzymujesz. To dzięki niej wciąż jesteś głodny/a sukcesu. Ciężko pracujesz na to, czego pragniesz w życiu. Skup się jednak na tym, że to mają być tylko twoje pragnienia. Odsuń od tego rodzinę. Z czasem i oni odpuszczą, kiedy zobaczą, że realizujesz się w tym, co kochasz.

Opisy osobowości zostały oparte na jednym z filmów użytkowniczki Mii Yilin na TikToku.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także