Co widzisz na zdjęciu? Odpowiedź ma znaczenie

Co widzisz na zdjęciu?
Co widzisz na zdjęciu?
Źródło zdjęć: © TikTok | Mia Yilin

19.01.2023 14:24, aktual.: 04.03.2024 15:03

Spójrz na poniższe zdjęcie i szybko odpowiedz, co zobaczyłeś/aś na nim jako pierwsze. W ten sposób dowiesz się co nieco o swojej osobowości, a konkretnie o cechach charakteru, jakie posiadasz (bądź nie). Opcje są dwie - z pewnością zobaczyłeś/aś jedną z nich.

Jedni traktują to ze sporym dystansem. Inni wierzą jednak, że dzięki tego typu iluzjom optycznym jesteśmy w stanie dowiedzieć się nieco więcej o sobie i swojej osobowości. Niezależnie jednak od tego, na jakim etapie jesteś i w co wierzysz, sprawdź, czy udzielona odpowiedź faktycznie będzie zgodna z tym, jaki/a jesteś (lub nie). Do dzieła!

Spójrz na zdjęcie. Co widzisz?

Co widzisz na poniższym zdjęciu? Do najczęstszej udzielanych odpowiedzi należą w szczególności dwie, a jedną z nich są góry. Jeżeli to właśnie je ujrzałeś/aś na zdjęciu jako pierwsze, oznacza to, że jesteś osobą bardzo przyjazną oraz wyjątkowo życzliwą. Nie lubisz kłócić się o drobnostki, dlatego też często odpuszczasz i dajesz "wygrać" innym - ale tylko wtedy, kiedy faktycznie jest to drobnostka. Jesteś także bardzo pracowity/a. Zawsze dajesz z siebie 100 proc., a nie zawsze otrzymujesz tyle w zamian.

Co widzisz na zdjęciu?
Co widzisz na zdjęciu?© TikTok | Mia Yilin

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jeżeli nie góry to...

Jeśli natomiast nie zobaczyłeś/aś gór, a drugą opcję, czyli psa, często ukrywasz swoje uczucia i udajesz osobę obojętną. Nie do końca jednak wiesz, dlaczego. Czy powodem tego jest twoja wrażliwość czy może zbyt częste "zmiany" emocji? Zdarza się, że czujesz się przez to niespokojny/a bądź niepewna/a. Kiedy wszystko idzie po twojej myśli, jesteś wręcz wniebowzięty/a. Kiedy jednak nie - czujesz frustrację, którą ukrywasz w środku.

Co ważne, każdą obietnicę traktujesz bardzo poważnie i nie cierpisz, gdy ktokolwiek, kiedykolwiek, wycofuje się z danego słowa. Nie potrafisz odpuszczać, co traktujesz zarówno jako swój plus, jak i minus. Być może zmagasz się z nad-ambicją? Pomyśl.

Opisy osobowości zostały oparte na jednym z filmów użytkowniczki Mii Yilin na TikToku.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (151)
Zobacz także