Trwa ładowanie...

Co ze ślubem Miszczaka i Cieślak? Smutne fakty wyszły na jaw

Bronisław Cieślak, znany z roli Sławomira Borewicza w serialu telewizyjnym "07 zgłoś się", zmarł 2 maja 2021 roku. Aktorowi nie udało się zrealizować wielkiego marzenia – chciał zatańczyć na ślubie swojej bratanicy – Anny Cieślak.

Share
Edward Miszczak i Anna Cieślak wkrótce się pobiorą?
Edward Miszczak i Anna Cieślak wkrótce się pobiorą?Źródło: AKPA
d4frpn9

Serialowy Borewicz w chwili śmierci miał 77 lat. Aktor od dwóch lat walczył z rakiem prostaty – przeprowadził się na wieś, odpoczywał, przeszedł operację, a następnie radio i chemioterapię. Niestety, przegrał z chorobą.

Kontrowersyjny związek bratanicy

Przed śmiercią zdążył jednak wypowiedzieć się kilkukrotnie na temat związku córki jego brata – Anny Cieślak z Edwardem Miszczakiem. Pierwsze doniesienia, że aktorka i dyrektor programowy stacji TVN są parą, pojawiły się rok temu. W medialnych dyskusjach podkreślano fakt, że między zakochanymi jest 25 lat różnicy, a od śmierci Małgorzaty Miszczak nie minęło jeszcze zbyt dużo czasu.

Jednak z czasem informacja o związku Cieślak i Miszczaka spowszedniała. Para nie komentowała swojego życia prywatnego. Na jaw wyszła jednak informacja, że podczas wycieczki do Paryża doszło do zaręczyn.

Bronisław Cieślak, pytany o ślub Ani, w rozmowie z tygodnikiem "Świat&Ludzie" stwierdził:

d4frpn9

- Ślub w rodzinie to zawsze wielkie szczęście. Więc dlaczego nie? Dawno już nie tańczyłem. Ostatnio - trzy lata temu na ślubie mojej młodszej córki Zosi.

Co sądził o związku Cieślak i Miszczaka?

O związku bratanicy wypowiadał się natomiast w tej samej rozmowie w dość powściągliwy sposób:

- Gdybym ten związek aprobował, czy był mu niechętny, to zawsze byłoby źle. Nie warto szukać w tym sensacji. A z panem Edwardem też się poznaliśmy. Przyszedł do pracy w Polskim Radiu, kiedy ja z niego odchodziłem. Nie widywaliśmy się często, ale bardzo go polubiłem.

- Nie wiek jest ważny, tylko miłość, która w życiu liczy się najbardziej – dodawał.

d4frpn9

Co ze ślubem i weselem?

Bronisław Cieślak miał być jednym z gości na weselu aktorki i dyrektora, co potwierdził sam Edward Miszczak w wywiadzie dla "Super Expressu".

- Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań. Na ślubie jednak już się nie pojawi – przyznał.

Data ślubu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka owiana jest tajemnicą. W sierpniu ubiegłego roku pojawiły się doniesienia, że zakochani powiedzieli już sobie "tak". Jednak przytoczone wyżej słowa dyrektora programowego przeczą tym insynuacjom.

d4frpn9

Pogrzeb Bronisława Cieślaka odbył się 10 maja w Krakowie. Aktor został pochowany w rodzinnym grobowcu na Cmentarzu Podgórskim.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oni odeszli w 2021

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4frpn9

Podziel się opinią

Share
d4frpn9
d4frpn9