Trwa ładowanie...

Coraz więcej kobiet utrzymuje mężczyzn. "Kompletny brak honoru"

W dzisiejszych czasach kobiety robią spektakularne kariery i często wnoszą do domowego budżetu więcej pieniędzy niż mężczyźni. Jak się okazuje, nieraz dochodzi do sytuacji, gdy to kobieta utrzymuje całą rodzinę. Dla wielu internautów to absurd.
Share
Kobiety coraz częściej robią większe kariery niż mężczyźni
Kobiety coraz częściej robią większe kariery niż mężczyźniŹródło: Agencja Gazeta
d2nkciu

Za wszystko płaci kobieta

Chociaż kobiety nadal walczą o równouprawnienie i chcą spełniać się zawodowo, to sytuacja, gdy muszą wziąć na swoje barki utrzymanie całej rodziny, jest dla nich wyjątkowo niekomfortowa. Z książki "Mężczyzna bez winy i wstydu" wynika, że kobiety wstydzą się przyznać do tego, że ich mężczyźni mało zarabiają i to ich praca jest głównym źródłem utrzymania.

d2nkciu

Informacja ta wywołała poruszenie wśród internautów. Na forum Kafeteria WP pojawił się wątek, w którym trwa zacięta dyskusja. "Jestem mężczyzną i chyba musiałbym być bez honoru, żeby być na garnuszku kobiety", "co za patologiczna sytuacja. Też wstydziłabym się, gdybym musiała płacić za chłopa" – komentują internauci.

Jednak w gąszczu wpisów można znaleźć też autorów, którzy godzą się z nową rzeczywistością. "W małżeństwie i tak wszystko jest wspólne, więc co za różnica, kto zarabia" – przekonuje jedną z kobiet. A wy jakie macie zdanie? Co sądzicie o sytuacji, gdy mężczyzna staje się utrzymankiem własnej żony?

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2nkciu

Podziel się opinią

Share
d2nkciu
d2nkciu