Trwa ładowanie...

Córka Cindy Crawford jest alarmująco chuda. Mimo to pracuje na wybiegu

16-letnią Kaię Gerber sfotografowano ostatnio w Paryżu – zapewne jej obecność tam ma związek z Paris Fashion Week. Jednak mało kto rozprawia o tym, w czym pójdzie po wybiegu. Uwagę zwraca jej koścista sylwetka.

Share
Córka Cindy Crawford jest alarmująco chuda. Mimo to pracuje na wybiegu
Źródło: ONS.pl
d1g1nz3

Nie trzeba być krytykiem mody, łowcą talentów w agencji modelek czy lekarzem, żeby zauważyć, że Kaia Gerber nie jest w najlepszym stanie. I wcale nie chodzi tu o krytykowanie za nadmierne odchudzanie, bo w końcu jej doświadczona matka, zapewne nie pozwoliłaby na katorżnicze diety, wiedząc czym to grozi. Jedna z ikon świata mody co prawda była u szczytu kariery, kiedy jeszcze wybiegów nie zdominował trend na głodzenie się, ale w branży pozostaje do dziś, więc zna konsekwencje takich posunięć.

Każde kolejne zdjęcie Kai Gerber niepokoi coraz bardziej. Młoda modelka chudnie w oczach. Mimo to angażowana jest do pokazów i sesji, a to niestety może zawdzięczać głównie nazwisku. Co nie jest wychowawcze ze strony projektantów, bo dziewczyny często szukają idolek na wybiegach.

Niestety sylwetka córki Cindy Crawford i biznesmena Randy'ego Gerbera może być konsekwencją stresu, na jaki narażone są modelki lub, co gorsza, choroby. Dlatego należy pohamować się z krytycznymi komentarzami, ponieważ anoreksja to nie wybór, ani tym bardziej rodzaj diety.

d1g1nz3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1g1nz3

Podziel się opinią

Share
d1g1nz3
d1g1nz3