ModaCórka Cindy Crawford jest alarmująco chuda. Mimo to pracuje na wybiegu

Córka Cindy Crawford jest alarmująco chuda. Mimo to pracuje na wybiegu

Córka Cindy Crawford jest alarmująco chuda. Mimo to pracuje na wybiegu
Źródło zdjęć: © ONS.pl
04.07.2018 14:40, aktualizacja: 04.07.2018 15:57

16-letnią Kaię Gerber sfotografowano ostatnio w Paryżu – zapewne jej obecność tam ma związek z Paris Fashion Week. Jednak mało kto rozprawia o tym, w czym pójdzie po wybiegu. Uwagę zwraca jej koścista sylwetka.

Nie trzeba być krytykiem mody, łowcą talentów w agencji modelek czy lekarzem, żeby zauważyć, że Kaia Gerber nie jest w najlepszym stanie. I wcale nie chodzi tu o krytykowanie za nadmierne odchudzanie, bo w końcu jej doświadczona matka, zapewne nie pozwoliłaby na katorżnicze diety, wiedząc czym to grozi. Jedna z ikon świata mody co prawda była u szczytu kariery, kiedy jeszcze wybiegów nie zdominował trend na głodzenie się, ale w branży pozostaje do dziś, więc zna konsekwencje takich posunięć.

Obraz
© ONS.pl

Każde kolejne zdjęcie Kai Gerber niepokoi coraz bardziej. Młoda modelka chudnie w oczach. Mimo to angażowana jest do pokazów i sesji, a to niestety może zawdzięczać głównie nazwisku. Co nie jest wychowawcze ze strony projektantów, bo dziewczyny często szukają idolek na wybiegach.

Niestety sylwetka córki Cindy Crawford i biznesmena Randy'ego Gerbera może być konsekwencją stresu, na jaki narażone są modelki lub, co gorsza, choroby. Dlatego należy pohamować się z krytycznymi komentarzami, ponieważ anoreksja to nie wybór, ani tym bardziej rodzaj diety.

Obraz
© ONS.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta