Trwa ładowanie...
d42h7de

Córka Cindy Crawford jest alarmująco chuda. Mimo to pracuje na wybiegu

16-letnią Kaię Gerber sfotografowano ostatnio w Paryżu – zapewne jej obecność tam ma związek z Paris Fashion Week. Jednak mało kto rozprawia o tym, w czym pójdzie po wybiegu. Uwagę zwraca jej koścista sylwetka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
U Kai Gerber na pierwszy rzut oka widać uderzające podobieństwo do sławnej matki
U Kai Gerber na pierwszy rzut oka widać uderzające podobieństwo do sławnej matki (ONS.pl)
d42h7de

Nie trzeba być krytykiem mody, łowcą talentów w agencji modelek czy lekarzem, żeby zauważyć, że Kaia Gerber nie jest w najlepszym stanie. I wcale nie chodzi tu o krytykowanie za nadmierne odchudzanie, bo w końcu jej doświadczona matka, zapewne nie pozwoliłaby na katorżnicze diety, wiedząc czym to grozi. Jedna z ikon świata mody co prawda była u szczytu kariery, kiedy jeszcze wybiegów nie zdominował trend na głodzenie się, ale w branży pozostaje do dziś, więc zna konsekwencje takich posunięć.

Obecność Kai Berger na Paris Fashion Week wywołuje wiele dyskusji. Większość wątków krąży jednak wokół jej sylwetki ONS.pl
Obecność Kai Berger na Paris Fashion Week wywołuje wiele dyskusji. Większość wątków krąży jednak wokół jej sylwetki (ONS.pl)

Każde kolejne zdjęcie Kai Gerber niepokoi coraz bardziej. Młoda modelka chudnie w oczach. Mimo to angażowana jest do pokazów i sesji, a to niestety może zawdzięczać głównie nazwisku. Co nie jest wychowawcze ze strony projektantów, bo dziewczyny często szukają idolek na wybiegach.

d42h7de

Niestety sylwetka córki Cindy Crawford i biznesmena Randy'ego Gerbera może być konsekwencją stresu, na jaki narażone są modelki lub, co gorsza, choroby. Dlatego należy pohamować się z krytycznymi komentarzami, ponieważ anoreksja to nie wybór, ani tym bardziej rodzaj diety.

Córka Cindy Crawford angażowana jest do projektów przez duże domy mody. Może to mieć negatywny wpływ na zapatrzonych w nią fanek ONS.pl
Córka Cindy Crawford angażowana jest do projektów przez duże domy mody. Może to mieć negatywny wpływ na zapatrzonych w nią fanek (ONS.pl)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d42h7de

Podziel się opinią

Share
d42h7de
d42h7de