Córka Huberta Urbańskiego niedługo skończy 29 lat. Wiadomo, czym się zajmuje

Córka Huberta Urbańskiego ma już 28 lat
Córka Huberta Urbańskiego ma już 28 lat
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

09.05.2023 14:45, aktual.: 10.05.2023 08:04

Hubert Urbański ma cztery córki. Jedna z jego pociech wkrótce skończy 29 lat. Czy ma z tatą wspólne zainteresowania? Wiadomo, że ma już na swoim koncie sporo sukcesów w branży, którą się zajmuje.

Hubert Urbański ma powody do dumy. Jego prawie 29-letnia córka Krystyna Engelmayer-Urbańska z sukcesami spełnia się w artystycznej branży. Krystyna studiowała grafikę, a obecnie działa jako graficzka oraz ilustratorka. Część jej prac możemy obejrzeć na Instagramie - widać, że córka Urbańskiego ma prawdziwy talent.

Młoda Engelmayer-Urbańska jest również aktywną działaczką na rzecz praw kobiet. Wielokrotnie podkreślała, że wspiera organizacje oraz wszelkie inicjatywy, których celem jest wspieranie kobiet. To właśnie graficzka zaprojektowała plakat Centrum Praw Kobiet, który został umieszczony w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Jak obecnie wygląda jego autorka?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ze znanym tatą ma świetny kontakt. Trzyma się z dala od show-biznesu

Choć Krystyna posiada konto na Instagramie, gdzie od czasu do czasu publikuje swoje prace, zdjęć samej graficzki jest w sieci naprawdę niewiele. Krystyna chroni swojej anonimowości i dzieli się tylko tym, co uzna za słuszne. Jej profil w mediach społecznościowych jest prywatny.

Przeglądając Instagram graficzki, można zobaczyć, że Hubert Urbański wspiera jej działalność. Prezenter często pojawia się na fotografiach córki. Krystyna zaprojektowała też grafikę, specjalnie z okazji urodzin taty. To tylko potwierdza, że mają ze sobą naprawdę świetny kontakt. Analizując prace graficzki nietrudno też odnieść wrażenie, że ma z ojcem podobne poczucie humoru.

Telewizja to jego żywioł

Hubert Urbański od wielu lat zabawia widzów programu "Milionerzy". Prezenter przez pewien czas wcielał się również w rolę prowadzącego "Tańca z gwiazdami", "Bitwy na głosy" czy "The Voice of Poland".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także