WP

Córka Kaczyńskiej pokazała brata na Instagramie. Już jej tam nie ma

Marta Kaczyńska urodziła syna Piotrowi Zielińskiemu. Pierwszą osobą, która o tym poinformowała była jej starsza córka. 15-letnia Ewa nie spodziewała się, że zdjęcie chłopca obiegnie wszystkie media. Dziś nie ma jej na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Kaczyńska ma problemy z córkami
Marta Kaczyńska ma problemy z córkami (ONS.pl)
WP

Syn Marty Kaczyńskiej przyszedł na świat 7 sierpnia. To jej trzecie dziecko – dwie córki ma z Marcinem Dubienieckim. Starsza z nich Ewa wyjawiła tajemnicę mamy, ekscytując się nowym członkiem rodziny na Instagramie.

15-latka wstawiła zdjęcie chłopczyka, pisząc: "Zgadnijcie, co się stało". Jako że jej konto było publiczne, informacja o szczęśliwym rozwiązaniu szybko obiegła Polskę. Komentujący nie byli zbyt mili dla bratanicy posła PiS. Potem część internautów zaatakowała jej młodszą córkę Martynę.

Dziewczynka ma 11 lat i łamie regulamin Instagrama - zgodnie z zasadami konto tam może utworzyć tylko osoba, która skończyła lat 13. Kiedy Martyna stanęła w obronie obrażanej mamy, wiele osób zwróciło jej na to uwagę. Odpowiedziała im sama Kaczyńska, kasując wszystkie komentarze.

WP

Można się zdziwić, że to nie profil 11-latki znika dziś z Instagrama. Na próżno szukać tego, który należał do jej siostry. Być może dostała szlaban na social media. Śledziło ją kilkadziesiąt tysięcy osób. W ostatnim poście chwaliła się wakacjami w Londynie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP