Trwa ładowanie...
d3x2l3k

Córka Marty Kaczyńskiej opiekuje się bratem. "Babysitting"

Ewa Dubieniecka zdradziła, kiedy na świat przyszedł jej brat – owoc związku Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego. Teraz nastolatka uwieczniła wspólne chwile z niemowlęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Kaczyńska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci
Marta Kaczyńska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci (AKPA)
d3x2l3k

Ewa Dubieniecka za pośrednictwem Instagrama informowała, że została siostrą. Wstawiła zdjęcia z wymownym wpisem: "Guess what? (Zgadnijcie co – ang.)". To wystarczyło, by w kilka godzin cała Polska dowiedziała się o porodzie Marty Kaczyńskiej. Potem zaczęły się spekulacje dotyczące imienia chłopca.

Teraz Dubieniecka, która przez jakiś czas nie udzielała się w mediach społecznościowych, wstawiła na InstaStory filmik z bratem. Dziecka nie widać, ale jest wózek. Nastolatka podpisała to krótkim: "Babysitting" (Niańczenie – ang.).

Screen / Instagram
Podziel się
d3x2l3k

Syn Kaczyńskiej jest jej trzecim dzieckiem. 15-letnia Ewa to córka Marcina Dubienieckiego, podobnie jak Martyna. W przypadku pierwszej doszło do dużego skandalu – początkowo za jej ojca uważał się Piotr Smuniewski, pierwszy mąż Marty. W czasie kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego pozował do zdjęć z żoną i malutką Ewą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d3x2l3k

d3x2l3k
d3x2l3k