Trwa ładowanie...
d3p7ewt

Córka Marty Kaczyńskiej opiekuje się bratem. "Babysitting"

Ewa Dubieniecka zdradziła, kiedy na świat przyszedł jej brat – owoc związku Marty Kaczyńskiej i Piotra Zielińskiego. Teraz nastolatka uwieczniła wspólne chwile z niemowlęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marta Kaczyńska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci
Marta Kaczyńska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci (AKPA)
d3p7ewt

Ewa Dubieniecka za pośrednictwem Instagrama informowała, że została siostrą. Wstawiła zdjęcia z wymownym wpisem: "Guess what? (Zgadnijcie co – ang.)". To wystarczyło, by w kilka godzin cała Polska dowiedziała się o porodzie Marty Kaczyńskiej. Potem zaczęły się spekulacje dotyczące imienia chłopca.

Teraz Dubieniecka, która przez jakiś czas nie udzielała się w mediach społecznościowych, wstawiła na InstaStory filmik z bratem. Dziecka nie widać, ale jest wózek. Nastolatka podpisała to krótkim: "Babysitting" (Niańczenie – ang.).

   Screen / Instagram
(Screen / Instagram)

Syn Kaczyńskiej jest jej trzecim dzieckiem. 15-letnia Ewa to córka Marcina Dubienieckiego, podobnie jak Martyna. W przypadku pierwszej doszło do dużego skandalu – początkowo za jej ojca uważał się Piotr Smuniewski, pierwszy mąż Marty. W czasie kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego pozował do zdjęć z żoną i malutką Ewą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3p7ewt

Podziel się opinią

Share
d3p7ewt
d3p7ewt