WP

Córka Norbiego będzie śpiewała. Idzie w ślady ojca

19-letnia Iga, córka Norbiego marzy o karierze muzycznej. Dziewczyna chce iść w ślady ojca. "Bardzo chce śpiewać i jest to jej największe marzenie" - wyznaje piosenkarz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córka Norbiego będzie śpiewała. Idzie w ślady ojca
Córka Norbiego będzie śpiewała. Idzie w ślady ojca (Forum)
WP

Ostatnio o piosenkarzu w mediach jest głośno za sprawą nowej roli prowadzącego. Od września zastąpił Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?". W jednym z dzienników opowiedział po raz pierwszy o swojej córce.

19-letnia Iga jest jedyną córką Norbiego. Swoją przyszłość - tak jak ojciec - wiąże ze śpiewaniem. Piosenkarz powiedział w wywiadzie dla "Faktu": "W tym roku szkolnym Iga zdaje maturę i musi się do niej nieco przyłożyć, bo na razie miłostki jej w głowie". Po czym dodaje: "Bardzo chce śpiewać i jest to jej największe marzenie. Szkoli się w tym kierunku i nieźle jej to wychodzi, bo sam słyszałem. Zresztą od kliku lat uczęszcza intensywnie na lekcje śpiewu".

WP

Norbi przyznał, że Iga dalszą edukację planuje na Akademii Muzycznej w Katowicach albo Warszawie. "Zobaczymy, bo z młodymi jest tak, że mają sto pomysłów na minutę i trudno za nimi nadążyć" - tłumaczy w dzienniku.

Norbi, właściwie Norbert Dudziuk był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Julia, z którą ma córkę Igę. Po rozwodzie ożenił się z Marleną Jagłowską. W marcu 2016 zawarł trzeci związek małżeński z Marzeną Chełmińską.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP