ycipk-1ndqz1

Czekolada w nietypowych formach. Doskonała na Dzień Babci i Dziadka

Czekoladowe narzędzia, auta czy nawet pilot do telewizora – kreatywne i zabawne figurki to doskonały prezent dla babci i dziadka. Uważaj, niektóre z nich naprawdę łatwo pomylić z prawdziwymi przedmiotami codziennego użytku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To nie zardzewiałe narzędzia, ale najprawdziwsza czekolada
To nie zardzewiałe narzędzia, ale najprawdziwsza czekolada (Shutterstock.com)
ycipk-1ndqz1

Czekolada to nie tylko tabliczka czy praliny. Polecamy smaczne figurki, które będą stanowić doskonały prezent na Dzień Babci i Dziadka.

Czekoladowy list

ycipk-1ndqz1

Jeśli nie potrafisz wyrazić tego, ile znaczy dla ciebie druga osoba, najlepiej będzie przekazać to w formie telegramu. Otwierając elegancką kopertę senior będzie spodziewał się tabliczki ulubionej czekolady, tymczasem w środku znajdzie najszczersze życzenia odlane ze słodkiej, kakaowej masy. Na każdej kostce umieszczono litery, które układają się w życzliwe słowa.

Jeśli szukasz bardziej osobistego prezentu, zdecyduj się na bombonierkę lub telegram z własnym zdjęciem. Obraz czasem jest w stanie wyrazić więcej niż słowa. Dlatego wybierz wspólne zdjęcie, które wiele dla was znaczy.

ycipk-1ndqz1

Pełne ręce roboty

Seniorzy mają zwykle dużo wolnego czasu, ale nie oznacza to, że próżnują. Osoby, którym tęskno za pracami na zewnątrz z pewnością ucieszą się z zestawu czekoladowych narzędzi ogrodowych. Czekoladowa łopata, konewka czy sekator zostały wykonane z należytą pieczołowitością i stanowią miks białej, mlecznej i ciemnej czekolady.

Majsterkowicze z pewnością ucieszą się natomiast z zestawu czekoladowych narzędzi zapakowanych w pudełko imitujące skrzynkę z narzędziami.

ycipk-1ndqz1
123RF
Podziel się

Dla kanapowców i domorosłych kinomanów

Nie zapominaj również o tych, którzy wolny czas wolą spędzać przed telewizorem. Rajem dla podniebienia kanapowców okaże się czekoladowy pilot odwzorowany w skali 1:1. Klawisze z mlecznej i białej czekolady oraz ciemna "obudowa" sprawiają, że łatwo pomylić go z prawdziwym.

ycipk-1ndqz1

Nie ma lepszej przekąski do wieczornego seansu niż pizza – zwłaszcza, jeśli jest wykonana z czekolady. Słodki spód, w którym zatopione są rozmaite dodatki takie jak suszone maliny czy wiórki kokosowe nie tylko smakuje, ale również wygląda wspaniale.

Jeśli dziadek jest fanem wędkarstwa, możesz pokusić się o… czekoladowe sardynki. Owinięte w sreberko i zapakowane w pudełko będące imitacją uchylonej puszki czekoladki to prezent jedyny w swoim rodzaju.

ycipk-1ndqz1
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ndqz1

ycipk-1ndqz1
ycipk-1ndqz1