GwiazdyCzy jesteś otwarta na radość, bliskość i intymność?

Czy jesteś otwarta na radość, bliskość i intymność?

Czy jesteś otwarta na radość, bliskość i intymność?
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
06.05.2015 11:43, aktualizacja: 11.05.2015 08:33

Poczucie świeżości o każdej porze dnia sprawia, że jesteśmy pełni energii i otwarci na świat. Jak zapewnić sobie komfort także w sferze intymnej? Jak poprawić swoje samopoczucie, a przez to także jakość relacji z partnerem?

Poczucie świeżości o każdej porze dnia sprawia, że jesteśmy pełni energii i otwarci na świat. Jak zapewnić sobie komfort także w sferze intymnej? Jak poprawić swoje samopoczucie, a przez to także jakość relacji z partnerem?

__ Wstajemy rano i bierzemy prysznic. Woda nas odświeża, budzi do życia, przygotowuje na nadchodzący dzień pełen planów, wyzwań, ale też przyjemności i radości. Czystość jest podstawą naszego dobrego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu. Poczucie świeżości i komfortu ma wpływ na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia w pracy i w domu. Aby z radością przyjmować każdy nowy dzień, musimy dobrze czuć się sami ze sobą, w każdym aspekcie i w każdej sytuacji.

Codzienna higiena jest dla nas oczywista, ale czy na pewno wiemy o niej wszystko? Czy w każdej chwili jesteśmy gotowi na podjęcie codziennych wyzwań? A co nawet ważniejsze: czy jesteśmy otwarci na przyjemności i radości jakie przynosi nam każdy nowy dzień?

Izabela Jung - psycholog, seksuolog
Intymność dla każdego z nas to niezwykle ważna sprawa. Wiąże się zarówno z bliskością, w każdym sensie, troską i dbałością, jak i zaspokajaniem naszych ważnych potrzeb. Z pojęciem tym, równie silnie wiąże się radość, przyjemność i poczucie komfortu. Lubimy być blisko z ludźmi, którzy są dla nas ważni i pragniemy cieszyć się z kontaktu z nimi, nie spzaprzątając sobie głowy niczym innym. Warto więc korzystać z nowoczesnych produktów, które zapewnią nam czystość i komfort o każdej porze dnia. Wtedy intymność będzie dla nas otwartością i radością. Takie właśnie poczucie spełnienia własnych potrzeb, zadowolenie z bycia sobą sprzyja tworzeniu i zacieśnianiu więzi, budowaniu pewności siebie i otwartości na świat.

Jednym z nowoczesnych, wygodnych produktów, które mamy do dyspozycji jest nawilżany papier toaletowy Velvet. Sprawia on, że zawsze możemy czuć się czysto i świeżo, co jest tym bardziej ważne, gdy nie mamy w domu bidetu. Warto go używać, bo zapewnia nam komfort niezależnie od pory dnia. Dzięki temu produktowi wszyscy, zarówno kobiety jak i mężczyźni, mają większe poczucie świeżości, atrakcyjności i pewności siebie, a w konsekwencji więcej energii do sprostania wyzwaniom codzienności i bycia otwartym na codzienne przyjemności: popołudniową randkę, czułą bliskość, radość na zajęciach tańca czy jogi.
Także nasze pociechy, dzięki poczuciu czystości i świeżości, które zapewnia im nawilżany papier toaletowy Velvet Junior, mają jeszcze większą chęć do ćwiczeń, gier i zabaw na sali gimnastycznej, balecie, piłce nożnej czy podczas spotkania z rówieśnikami w parku.

*Odkryj pełną czystość *
Używaj nowego nawilżanego papieru toaletowego Velvet wraz ze standardowym papierem toaletowym by poczuć komfort niezwykłej czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany