Blisko ludziCzy Melania Trump złożyła już pozew rozwodowy? Tak podejrzewają internauci

Czy Melania Trump złożyła już pozew rozwodowy? Tak podejrzewają internauci

Melania i Donald Trump
Melania i Donald Trump
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aneta Malinowska
22.01.2021 15:33

Czy była Pierwsza Dama, Melania Trump ​​jest gotowa na przerwę od życia na tzw. "świeczniku"? Wygląda, na to że tak. Na zamieszczonym w sieci wideo, po wylądowaniu na Florydzie, odmówiła zatrzymania się i pozowania wraz z mężem dla oczekujących fotoreporterów. Wielu podejrzewa, że za chwilę świat się dowie o rozwodzie byłej już Pierwszej Pary.

Wspomniany film został zamieszczony na internecie i przedstawia 50-letnią Melanię, która z pełną powagą, przeszła obok przedstawicieli mediów na lotnisku w Palm Beach. Na nagraniu widać, jak pozostawiła za sobą męża Donalda. Nagranie stało się hitem na Twitterze, a użytkownicy spekulują, że dzieli ją już tylko chwila od złożenia wniosku o rozwód.

Trumpowie na Florydzie

Na pokładzie samolotu, którym Trumpowie przylecieli na Florydę, Melania przebrała się z czarnej garsonki w kolorową zwiewną sukienkę. Jak podejrzewają niektórzy, jej strój wyraża głośne pragnienie oderwania się od stresującego życia w Białym Domu. Wielu zauważyło, że na nagraniu Melania wydawała się być gotowa na wakacje życia.

Materiał wideo pokazuje ją idącą obok męża. Gdy Trump zatrzymuje się, odwraca w stronę kamer, uśmiecha i macha, Melania nie nawiązuje żadnego kontaktu z przedstawicielami mediów. Widać jak idzie dalej w tym samym tempie, jakby zupełnie ignorowała zainteresowanie jakie oboje wzbudzali.

Komentarze internautów

Pod nagraniem pojawiło się wiele żartów, a wśród nich dominują takie, że Melania jest chwilę od rozwodu z Trumpem, skoro nie jest już prezydentem.

- Melania ma już dość tego klauna. Przewiduję, że dokumenty rozwodowe zostaną złożone w ciągu pierwszych 90 dni - napisał jeden z internautów.

- Ona nie może się doczekać podpisania dokumentów rozwodowych - napisał inny.

- Spieszy się. Za 10 mam spotkanie z prawnikiem rozwodowym.

Co dalej z małżeństwem Trumpów?

W ubiegłym roku była współpracowniczka Melanii, Stephanie Wolkoff, twierdziła, że ​​Trumpowie mieli oddzielne sypialnie w Białym Domu, a ich małżeństwo było tylko formalnością na potrzeby prezydentury.

Były pomocnik Omarosa Manigault Newman stwierdził niedawno, że 15-letnie małżeństwo pary dobiegło końca, dodając, że Melania liczy każdą minutę, aż Trump odejdzie z urzędu i wtedy będzie mogła się rozwieść.

To wszystko to tylko domysły. Nie jest jasne, co dalej planują Melania i Donald Trumpowie. Na razie zamieszkali na Florydzie. Jednak podczas ostatniego przemówienia na stanowisku prezydenta, Trump obiecał, że wróci.

„Życzę miłego życia”, powiedział, podczas jednego z ostatnich przemówień i przyrzekł, że „wróci - w jakiejś formie”.

WATCH: Trumps arrive in Florida after White House departure

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (236)
Zobacz także