Trwa ładowanie...

Dakota Johnson podała na Instagramie swój numer telefonu. Miała ważny powód

Większość gwiazd, zarówno polskich, jak i zagranicznych, chroni swoją prywatność. Na próżno szukać w sieci ich prywatnych numerów telefonów czy adresów. Gwiazda "50 twarzy Greya", Dakota Johnson, zdecydowała się upublicznić na Instagramie swój numer telefonu. Tych kilka cyfr może uratować komuś życie.

Share
Dakota Johnson podała na Instagramie swój numer telefonu. Miała ważny powód
Źródło: Forum
d2y2wk6

29 września w Nowym Jorku odbył się Global Citizen Festival, na którym wystąpili aktorzy, muzycy i inne osoby publiczne. Tegorocznymi tematami spotkania były walka z napaściami na tle seksualnym i okazywanie wsparcia dla dr Chrisitne Blasey Ford, która oskarżyła Bretta Kavanaugha, kandydata na sędziego Sądu Najwyższego, o molestowanie seksualne. Ostatecznie kandydatura Kavanaugha została zatwierdzona, a oskarżenia odrzucone. Nie oznacza to jednak końca walki o sprawiedliwość.

Jedną z osób przemawiających na festiwalu była Dakota Johnson. Aktorka dołączyła do ruchu poparcia dla dr Ford i opublikowała na Instagramie swój numer telefonu. Chciała w ten sposób dać kobietom i młodym dziewczętom przestrzeń, w której zostaną wysłuchane. "Nie chcę mówić w waszym imieniu. Chcę was wysłuchać" – czytamy na Instagramie aktorki.

Każdy, kto zadzwoni pod podany numer, usłyszy wiadomość nagraną przez Johnson: "Tu Dakota. Proszę, zostaw wiadomość po sygnale. Nagram ją i podzielę się nią z innymi, żebyśmy mogli żyć w świecie, w którym kobiety są równe".

d2y2wk6

Poprzez upublicznienie swojego numeru aktorka chce zachęcić kobiety do przerwania milczenia i opowiadania swoich historii. W ten sposób głosy kobiet, które stały się ofiarami napaści na tle seksualnym, zostaną usłyszane i wysłuchane. Tylko tyle i aż tyle.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2y2wk6

Podziel się opinią

Share
d2y2wk6
d2y2wk6