Dała mu klapsa na oczach wszystkich. Nagranie z BAFTA obiegło sieć

Dała mu klapsa na oczach wszystkich. Nagranie z BAFTA obiegło sieć

Księżna Kate zaskoczyła zachowaniem na czerwonym dywanie
Księżna Kate zaskoczyła zachowaniem na czerwonym dywanie
Źródło zdjęć: © Getty Images, Instagram
20.02.2023 08:00, aktualizacja: 20.02.2023 09:15

Książę William i księżna Kate pojawili się na gali BAFTA 2023. Kiedy para szła czerwonym dywanem, nagle księżna wykonała bardzo nietypowy gest. Po sieci krąży nagranie, które wywołało falę komentarzy.

Księżna Kate i książę William wzięli udział w gali 76. ceremonii wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA 2023. Podczas konkursu nazywanego "rozgrzewką przed Oscarami" triumfował film Edwarda Bergera "Na Zachodzie bez zmian", który zdobył aż siedem nagród.

Księżna Kate dała klapsa księciu Williamowi. Wszystko jest nagrane

Księżna Kate zaskoczyła wszystkich spontanicznym gestem, czułym i zabawnym gestem w stosunku do księcia Williama. Kiedy para szła czerwonym dywanem i omijała strefę ze ścianką do zdjęć, była rozbawiona i pochłonięta rozmową. W pewnym momencie widać, jak Kate chce wziąć za rękę Williama, jednak ten nie zauważył tego i gestykulował, opowiadając o czymś żonie. Wtedy księżna, śmiejąc się, dała mu bardzo delikatnego klapsa. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zachowanie Kate spotkało się z licznymi komentarzami w sieci. Wielu osobom spodobało się takie naturalne zachowanie, które mówi o sporym poczuciu humoru książęcej pary. "Uwielbiam, jak są tacy szczęśliwi i że prawdopodobnie będą jeszcze bardziej" - napisała jedna z użytkowniczek na Instagramie. "Naprawdę dobra rzecz w dzisiejszych czasach! Świat potrzebuje więcej powodów do uśmiechu" - zauważyła inna. Kolejna dodała: "Widać, że są takimi ludźmi jak my".

Porównują Kate i Williama do Meghan i Harry'ego. "Nagłówki byłyby inne"

Pojawiło się jednak również sporo sceptycznych głosów i porównań do Harry’ego i Meghan. Niektórzy internauci uważali, że oni, w przeciwieństwie do Williama i Kate, byliby mocno skrytykowani za taki gest, co jest przejawem hipokryzji.

"Pomyślałam, że to niedopuszczalne zachowanie, chyba że było takie tylko dla Meghan i Harry'ego", "Kiedy tylko to obejrzałam, pomyślałam sobie, że gdyby Meghan to zrobiła, zostałaby zwyzywana i zdecydowanie nagłówki byłyby inne" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta