Trwa ładowanie...
d2j4c1f

Daria Widawska. Jak zmieniła się aktorka przez lata?

Daria Widawska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Jesienią zobaczymy ją w telewizji w kontynuacji serialu "39 i pół", w którym zagra u boku Tomasza Karolaka. Jak przez lata zmieniała się Daria Widawska?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daria Widawska na jednym z wydarzeń branżowych
Daria Widawska na jednym z wydarzeń branżowych (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d2j4c1f

Daria Widawska i początki kariery

Pierwszy prawdziwy przełom w karierze Darii Widawskiej nastąpił w 2005 roku, gdy dostała rolę w serialu "Magda M". Była to jej pierwsza tak naprawdę znacząca rola. Widawska miała 28 lat i od tamtej pory na ekranach gościła coraz częściej.

Daria Widawska w 2007 roku ONS.pl
Podziel się
d2j4c1f

Później dostała rolę w serialu "39 i pół", który jesienią będzie kontynuowany na antenie TVN. Widawska grała tam główną rolę Anki Jankowskiej, która przyniosła jej prawdziwą rozpoznawalność.

d2j4c1f

"Prawo Agaty"

Kolejny serial, który był przełomem w karierze Widawskiej, to "Prawo Agaty". W produkcji, która zdobyła bardzo dobre recenzje od krytyków, Widawska u boku Lecha Kani i Agnieszki Dygant zagrała prawniczkę, która staje się wspólniczką w kancelarii.

d2j4c1f

Choroba Darii Widawskiej

Choć pozornie wszystko wyglądało idealnie, niestety ciąg sukcesów zawodowych został przerwany przez nagłą chorobę, która zaatakowała organizm aktorki. Mało kto wiedział, z czym się musi zmagać, a ona sama dopiero po latach opowiedziała o tamtych wydarzeniach.

- Był koniec grudnia, czas przedświątecznej gorączki. Jeszcze w piątek, ostatniego dnia zdjęciowego drugiej serii serialu "39 i pół", czułam się całkiem dobrze. A w sobotę obudziłam się chora. Bolało mnie gardło, miałam powiększone węzły chłonne. (...) Poszłam do lekarza, myśląc, że to zwykła infekcja. Dostałam antybiotyk - wyznała w jednym z wywiadów Widawska.

Niestety, pomimo bardzo długiego pobytu w szpitalu, lekarze nie byli w stanie zdiagnozować, co dolega aktorce.

d2j4c1f

- Odkąd w grudniu trafiłam do szpitala, do marca, kiedy wyszłam do domu, lekarze nie postawili mi żadnej diagnozy - dodaje. - Leczono tylko objawy, a nie przyczynę mojej choroby. Do dziś nie wiadomo, co mi jest. Calutką mnie prześwietlono. Z głową na szczęście wszystko w porządku.

Rodzina Darii Widawskiej

W 2008 roku na świat przyszedł pierwszy syn Widawskiej, Iwo. Kilka lat później, w 2015 roku małżeństwo przywitało na świecie kolejnego syna, Brunona. Ojcem dzieci jest Michał Jarosiński, którego aktorka poślubiła w 2007 r.

d2j4c1f

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d2j4c1f

d2j4c1f
d2j4c1f