Trwa ładowanie...
dawid kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski o swoim wyglądzie: "Czasem wyglądam jak klaun"

Dawid Kwiatkowski został swego czasu okrzyknięty "polskim Justinem Bieberem". Choć bożyszcze nastolatek nie obnosi się ze swoją wiarą, okazuje się, że jest bardzo religijną osobą. W rozmowie z Plejadą dodaje także, co myśli na temat swojego wyglądu.

Share
Dawid Kwiatkowski o swoim wyglądzie: "Czasem wyglądam jak klaun"
Źródło: ONS.pl
d6w18i5

Dawid Kwiatkowski i kariera

Dawid Kwiatkowski błyskawicznie zrobił karierę. Choć ma dopiero 23 lata, jest jednym z popularniejszych piosenkarzy w kraju. Sława wystawiła go na wiele prób, a jak przyznaje w rozmowie z portalem Plejada, "hulaszczy tryb życia zakończył dopiero niedawno". Jednym z powodów takiej decyzji była wiara piosenkarza.

- Chciałbym, żeby on wszystkim kierował - powiedział o Bogu Kwiatkowski. Młody wokalista wyznaje protestantyzm.

d6w18i5

- Największym wyrazem tego jest głoszenie Słowa Bożego i dawanie świadectwa - mówi dalej. - Nikogo do niczego nie chcę namawiać, niczego nie chcę nikomu narzucać, ale uważam, że mówienie o Bogu w smaczny sposób, bez fanatyzmu i przesady, to największe zadośćuczynienie za moje grzechy i podziękowanie za to, co mi dał - dodaje.

Zobacz także: Paweł z "Rolnik szuka żony" o chwili, gdy zobaczył żonę. Nie zapomni reakcji mamy

Dawid Kwiatkowski o wyglądzie

Dawid Kwiatkowski o swoim wyglądzie mówi, że lubi się wyróżniać. I zupełnie nie przejmuje się tym, jeśli ktoś ma na ten temat odmienne zdanie.

d6w18i5

- Nawet jeśli komuś się to nie podoba, mam to gdzieś - mówi w rozmowie z tym samym portalem. - Chciałbym, żeby wszyscy mieli takie podejście i nie bali się opinii innych. Zdaję sobie sprawę z tego, że czasem wyglądam jak klaun, ale taki mam po prostu rodzaj ekspresji. Wyrażam przez to swój bunt i to, co czuję w środku. Jeśli kolorowo i dziwnie się ubieram, to znaczy, że coś się dzieje w moim życiu i chcę zwrócić na siebie uwagę. Moi znajomi już się do tego przyzwyczaili - twierdzi Kwiatkowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6w18i5

Podziel się opinią

Share
d6w18i5
d6w18i5