GwiazdyDawno go nie widzieliśmy. Jak teraz wygląda Waldek ze "Złotopolskich"?

Dawno go nie widzieliśmy. Jak teraz wygląda Waldek ze "Złotopolskich"?

Jak wygląda teraz Andrzej Nejman, który zasłynął w serialu "Złotopolscy"?
Jak wygląda teraz Andrzej Nejman, który zasłynął w serialu "Złotopolscy"?
Źródło zdjęć: © AKPA

16.10.2022 15:52, aktual.: 16.10.2022 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Nejman zyskał ogromną popularność dzięki roli Waldka w serialu "Złotopolscy". Jednak nigdy nie zrobił zawrotnej kariery na małym czy dużym ekranie. Swoje miejsce znalazł w teatrze. Ostatnio był widziany podczas próby medialnej i premiery spektaklu "Za jakie grzechy?", którego jest reżyserem. Bardzo się zmienił?

Andrzej Nejman od zawsze interesował się aktorstwem. Debiutował na ekranie, gdy miał zaledwie 10 lat. Nic dziwnego zatem, że po szkole średniej zdecydował się na warszawską Akademię Teatralną, którą ukończył w 1997 roku. 

W tym samym roku dostał rolę Waldka Złotopolskiego w serialu "Złotopolscy", który swego czasu bił rekordy popularności. To właśnie dzięki tej produkcji Nejman zyskał rozpoznawalność, podobnie jak wiele początkujących aktorek i aktorów. Potem pojawił się jeszcze w kilku serialach i filmach, a także wziął udział w znanych show – "Tańcu z Gwiazdami" oraz "Jak oni śpiewają?". 

Andrzej Nejman znalazł swojego miejsce w teatrze

Jednak Andrzej Nejman najlepiej odnajdywał się na deskach teatru. W 1998 roku został aktorem Teatru Kwadrat w Warszawie, a po 12 latach zajął w nim posadę dyrektora. Kilka lat później okazało się także, że Nejman doskonale odnajduje się również po tej drugiej stronie, czyli nie w roli aktora, a reżysera. Mężczyzna nie identyfikuje się ze światem show-biznesu. Rzadko uczestniczy w branżowych wydarzeniach. Jednak teraz zdarzył się wyjątek.  

Jak teraz wygląda Andrzej Nejman?

Dawno niewidziany Andrzej Nejman został sfotografowany podczas próby medialnej i premiery spektaklu "Za jakie grzechy?", który wyreżyserował w swoim Teatrze Kwadrat. Mężczyzna ma nadal dłuższe i kręcone blond włosy, które teraz lubi stylizować żelem i zaczesywać do tyłu. Nejman zapuścił także wąsy i brodę. Bardzo się zmienił od czasu "Złotopolskich"? 

Andrzej Nejman na próbie medialnej spektaklu "Za jakie grzechy?"
Andrzej Nejman na próbie medialnej spektaklu "Za jakie grzechy?" © AKPA | AKPA
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także