Trwa ładowanie...

Dekoracje do domu – pomysł, jak udekorować dom na Święta

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Warto już teraz pomyśleć o prezentach oraz dekoracji domu, aby zdążyć przygotować wszystko wcześniej i nie martwić się tym podczas świątecznej gorączki. Jak udekorować dom na Boże Narodzenie, aby jeszcze bardziej poczuć magię świąt i zachwycić naszych gości? Zdradzamy nasze patenty.

Share
Dekoracje do domu – pomysł, jak udekorować dom na Święta
Źródło: Materiały prasowe
d37i08f

Magia świąt w twoim domu

Zaczyna się od sprzątania i biegania po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich prezentów. Potem gotujemy i pieczemy, by w świąteczne dni na stole niczego nie zabrakło. Aby jeszcze bardziej przeżyć ten świąteczny czas i poczuć atmosferę Bożego Narodzenia zaraz po wejściu do domu, warto także przystroić swoje mieszkanie odpowiednimi dekoracjami.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Choinka to podstawa, ale prawdziwy klimat stworzą niepowtarzalne dekoracje. Nie masz czasu na bieganie po sklepach w poszukiwaniu ozdób? Wybierz się do Rossmanna. W ofercie sklepu znajdziesz mnóstwo gadżetów, które pomogą udekorować twoje mieszkanie.

d37i08f

Od czego zacząć? Zanim przystąpisz do ubierania domu, zastanów się, jaka kolorystyka ma stanowić motyw przewodni dekoracji. Ze świętami Bożego Narodzenia kojarzymy czerwień, złoto i srebro. Możesz wybrać jeden kolor lub dowolnie je ze sobą łączyć. Ważne, aby wszystko miało smak i było dalekie od kiczu. Ozdób nie powinno być za dużo. Skup się na detalach – wybierz świąteczne naczynia, udekoruj okna, zawieś migoczące lampki.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Naczynia świąteczne w sieci Rossmann

Zacznijmy od udekorowania stołu. Dwanaście przepysznych potraw musi mieć przecież odpowiednią oprawę. W Rossmannie znajdziesz specjalne obrusy, bieżniki na stół i podkładki oraz talerze dekoracyjne w trzech świątecznych kolorach: srebrnym, złotym oraz czerwonym, w standardzie oraz w kształcie gwiazdy. Przydadzą się też porcelanowe kubki oraz inne gadżety: pojemniki na muffinki, maselniczka czy przyprawniki, wszystko z podobizną anioła, renifera, bałwana lub mikołaja. Teraz dobierz tylko świąteczne serwetki. Oprawa stołu gotowa!

W ofercie Rossmann znajdziesz różnego rodzaju szklane lub plastikowe bombki, które możesz przywiesić na choinkę albo wykorzystać do zrobienia stroika. Tu przyda się też łańcuch z koralików i ozdoby na piku – mikołaj, bałwan, renifer, gwiazda lub śnieżynka. Przydadzą się też drewniane lub plastikowe dekoracje do powieszenia, również
w bożonarodzeniowych motywach.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Szyby okienne możesz przystroić za pomocą sztucznego śniegu, mrozu lub brokatu. Możesz także użyć specjalnych naklejek żelowych i stworzyć na szybie swoją historię świąt.

Nie zapomnij o skarpetach świątecznych! To do nich można włożyć drobne upominki dla naszych gości.

Materiał powstał we współpracy z Partnerem Rossmann

d37i08f

Podziel się opinią

Share
d37i08f
d37i08f