Blisko ludziDla jej marki to prawdziwe wyróżnienie. W garniturze od Maffashion pokazała się Kris Jenner

Dla jej marki to prawdziwe wyróżnienie. W garniturze od Maffashion pokazała się Kris Jenner

Julia Kuczyńska
Julia Kuczyńska
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
15.11.2021 15:35

Influencerka Julia Kuczyńska pochwaliła się w sieci ogromnym sukcesem. W garniturze jej projektu wystąpiła w telewizyjnym show Kris Jenner. Amerykańska celebrytka zdecydowała się na jasny model z brązowymi paskami.

Julia Kuczyńska napisała na swoim profilu na Instagramie, że w garniturze jej projektu wystąpiła Kris Jenner. Celebrytka wybrała markę Eppram. To nie pierwszy raz kiedy kobiety z rodu Kardashianek zakładają ubrania od Maffashion. Latem na garnitur z kolekcji Eppram o błękitnej kolorystyce zdecydowała się między innymi Kourtney Kardashian.

Niesamowite wyróżnienie

Ubrania, które tworzy Julia Kuczyńska razem z projektantką Laną Nguyen, wybierają też gwiazdy z Polski, ale to właśnie sukcesem za oceanem pochwaliła się ostatnio influencerka. Warto wspomnieć, że jakiś czas temu również Victoria Swarowski włożyła kreację od Eppram.

Co wyróżnia markę? Z pewnością jakość, gatunek materiału i świetny krój. Garnitury można nosić na różne sposoby. Są one doskonałe na każdą okazję. Julia Kuczyńska stworzyła markę zaledwie rok temu. Od początku może liczyć na zainteresowanie swoimi produktami i świetną promocję.

Gwiazda w marynarce od Maffashion
Gwiazda w marynarce od Maffashion© Instagram.com
Gwiazda w marynarce od Maffashion
Gwiazda w marynarce od Maffashion© Instagram.com

Zapracowana mama

Kuczyńska od ponad roku jest mamą Bastiana. Synka wychowuje ze swoim partnerem Sebastianem Fabijańskim. Para unika blasku fleszy i nie ujawnia szczegółów swojej relacji. Maffashion chętnie natomiast pokazuje swoje mieszkanie, w którym uwiła gniazdko z ukochanym. Nie zapomina też o relacjonowaniu na Instagramie tego, co dzieje się w jej życiu zawodowym, a na nudę narzekać nie może.

Pomimo obowiązków jej właścicieli związanych z macierzyństwem, marka Eppram odnosi sukces za sukcesem. W jej ofercie znajdziemy między innymi garnitury z charakterystycznym wzorem szerokich nieregularnych pionowych pasków, które, jak się okazuje, są strzałem w dziesiątkę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta